>

SAĞLIKLI YAŞAM

1 Haftada Yeni Yılın En Çarpıcı Kadını Olun

Sağlıklı yaşam ve Antiaging uzmanı Dr. İsmail Ağar 3 günlük bir kür ile adım adım enerji depolamanın ve bedeni yenilemenin yollarını anlatıyor.
 
   
 
 
     
1 HAFTADA YENİ YILIN EN ÇARPICI KADINI OLUN

İster sevgilinizle baş başa ister özel bir program ile yeni yıla girin gecenin en çarpıcı kadını olmak özellikle koşuşturma içinde geçen yoğun kent yaşamı şartlarında yorgun vücutlar için hiç kolay değil. Sağlıklı yaşam ve Antiaging uzmanı Dr. İsmail Ağar 3 günlük bir kür ile adım adım enerji depolamanın ve bedeni yenilemenin yollarını anlatıyor.

GİZLİ YIPRATICI LAR YILBOYU VÜCUDUNUZU İÇTEN İÇE KEMİRDİ.

Soluduğumuz hava, yediklerimiz, içtiğimiz su ve bunların barındırdığı toksinler, kirletici maddeler,yiyeceklerdeki katkı maddeleri,yavaşça vücudumuza girer ve çeşitli yollardan emilirler.Yiyeceklerimizde üç binden fazla kimyasal bulunur ve yetişkinler her yıl 1.81 kg pestisiti (zirai ilaç atıklarını) tükettikleri gıdalarla birlikte almaktadırlar.Yağ dokularında depolanan bu zararlı toksinler ve kimyasallar kendinizi halsiz ve yorgun hissetmenize,bir çok hastalığa ve de yaşlanmanıza neden oldu.

İlk adımda enerjinizi geri kazanmak için toksinlerden hızla arınmanız gerekecektir. Bunun en etkili yolu ise mucize molekül ozonun sihirli ellerine kendinizi bırakmak olacaktır. 3 günlük ozon terapi kürü vücudunuzda birikmiş toksin ve kimyasalları okside ve detoksifiye eder,kan dolaşımı yoluyla da sağlıklı yapıda ve sıkılıkta deri oluşumu sağlar.Aynı zamanda halsizliğinizin nedeni olabilecek virüs ve bakterilerin yok edilmesine yardımcı olur.

2. ADIM:

İLK SEANSTA GÖZLENEBİLİR İNCELME


Yıl boyunca belli bölgelere yerleşmiş fazlalıkların varlığından şikayetçiyseniz yeni yılı istediğiniz kıyafetin içine girerek karşılamanın yolu 2009’da bir çok hanımın ortak kabusu olan bölgesel yağlardan kurtaran ve vücudu terzi gibi forma sokan lipotowave tedavisi olacaktır.

Bayanlarda kilo artışına bağlı olarak özellikle alt taraf kiloları olarak adlandırdığımız basen bacak ve diz içlerinde bölgesel yağlanmalar ortaya çıkmaktadır. göbek bölgesinde yoğunlaşan kilolar dikkat çekicidir. Bu durumlarda eğer çok fazla kilonuz yoksa yani kilo fazlanız 5 ila 10 kilo arasındaysa lipotowave tedavisi şikayetçi olduğunuz bölgesel fazlalıklardan kurtulmak için etkili bir yöntemdir.

Lipoliz yağ erimesi veya yağ azalması anlamına gelir. Lipoliz uygulamalarında son dönemde yağ hücreleri içinde önemli etkiye sahip şok dalga kombinasyonu ile geliştirilen lipotowave yöntemi yağ hücrelerinin oldukça hızlı biçimde parçalanmasını sağlamaktadır.

3. ADIM:
IŞILIŞIL DİPDİRİ BİR CİLT


2010’a damgasını vuracak yüz gençleştirme tedavisi ARC gerek yüzünüzde 30’lu yaşlarla birlikte oluşan 40’lı yaşlarda artan kırışıklık ve sarkmaların gerekse vücudun farklı bölgelerinin cilt dokusunda oluşan gevşemelerde uygulanan bu tedavi ( OTOLOG HÜCRE TERAPİSİ ) plateletten zengin plazma kullanılarak hücre yenilenmesi sağlayan çok yeni bir cilt gençleştirme tedavisidir. Tedavinin bir diğer özelliği ise ciltte meydana gelmiş kalıcı yara,sivilce ve suçiçeği izlerini iyileştirmesi.

Cilt gençleştirme tedavisinde yeni bir trend olarak doğan ARC yani otolog hücre yenilenmesi tedavisi oldukça etkili bir uygulama olarak hanımları yeni yıla dipdiri bir tenle sokmayı hedefliyor

Kişinin kendi kanıyla uygulanan yöntemin uygulama şekli kişinin kanın özel bir kite yerleştirilip plateleri ayrıştırıldıktan sonra ortaya çıkan plateletten zengin plazmanın cilde minik enjeksiyonlar aracılığıyla deri altına verilmesinden ibaret. Oldukça kolay fakat güçlü bir etkiye sahip tedavi plateletlerin nakli işlemidir.ARC tedavisiyle kök hücre bölünmesi ve çoğalması gerçekleşmektedir.

Cildi sağlıklı ve genç bir görünüme kavuşturmanın yolu cildin elastik ve kolojen lif sayısını arttırarak doğal ve kalıcı bir şekilde gençleştirmekten geçer. ARC hücre uyarımı ile hücrenin kendini tamir aktivitesini arttırmaktadır. Ayrıca hücrede canlılığın devamını sağlayan metabolik olayları kontrol ederek cildin nem oranını yükseltmektedir.

ELLER YAŞI ELE VERİR

Yaşlılık belirtileri yüzde gözlendiği kadar ellerde de kendini gösterir. Genelde neştersiz kırışıklık ve cilt tedavileri dekolte ve el sırtlarının gençleştirilmesinde sınırlı kalmaktadır.

Ciltte lifting etkisi yaratarak sarkma ve kırışıklara karşı geliştirilen ARC tedavisi bu soruna da çözüm geliştiriyor.

AH ŞU GÖZALTI TORBALARI

ARC otolog hücre yenilenmesi tedavisi aynı zamanda vaktinin çoğunu bilgisayar başında geçiren,uyku ve beslenme düzeni bozuk yoğun tempoda çalışan hanımların ortak şikayeti olan gözaltı morluk ve torbalarında da hızlı bir toparlama işlemi gerçekleştirmektedir.

ARC tedavisi ilk uygulamadan hemen sonra ciltte etkisini göstermekte 4 seans sonunda kalıcı gençlik etkisi ortaya çıkmaktadır. Cilt gerginleşip taze ve genç bir görünüme kavuşur.

Dr. İsmail AĞAR
www.ismailagar.com
0216 4149900
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>