>

SAĞLIKLI YAŞAM

Botox ile Terlemeye Son

Sıcaklara meydan okuyun...
 
   
 
 
     

Havaların ısınmaya başlaması ile hem kadınların hem de erkeklerin en büyük sorunlarından biri aşı terleme gündeme geliyor… Terleme ile koltuk altında oluşan lekeler ve bütün gün hissedilen ıslaklık hissi yaz keyfini işkenceye dönüştürebiliyor. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Dinar “terleme sorununu botox ile kısa sürede çözümleyebildiklerini ” belirtiyor.

Bütün bir kış boyunca beklenen güneşli günler geldiğinde sıcak hava bazen sorunlar da yaratabiliyor. Havaların ısınması ile başlayan terleme sorunu hemen hemen herkesi rahatsız ediyor. Ellerde, ayaklarda ve koltuk altında aşırı terleme şikayeti botox ile kısa sürede çözülebiliyor.

Op. Dr. Serkan Dinar, “ Terlemenin yoğun olduğu bölgeye enjekte edilen Botox ile ter bezlerine ulaşan sinirlerin çalışmasının 6 aylık bir süre için bloke edilebildiğini, etkisi geçtiğinde ikinci uygulamanın yapılabileceğini” belirtiyor. Yaz aylarının rahat geçirilmesini sağlayan bu uyulama koltuk altına uygulanabildiği gibi ayrı ayrı seanslarla ellere ve ayaklara da uygulanıyor.

Hastanın en çok şikayetinin olduğu bölgeye uyuşturucu kremler sürülerek uyuşması sağlanıyor. Koltuk altı, avuç içi veya ayak altlarında terlemenin olduğu bölge tespit ediliyor ve sık aralıklarla çok ince uçlu bir iğne yardımı ile ilaç uygulanıyor. Kısa sürede hayatınızı değiştirecek terleme botox’u bütün yazı rahat geçirmenizi sağlıyor.

 

Etiketler: Botox, terleme, kadın, Sağlık, Yaz
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>