>

SAĞLIKLI YAŞAM

Detoks Süreci

Detoks sürecinde her gün düzenli alman ufak dozda hidrojen peroksit...
 
   
 
 
     

Detoks sürecinde her gün düzenli alman ufak dozda hidrojen peroksit, kana bırakılan toksinlerle baş etmek üzere vücuda oksijen desteği sağlar. Ayrıca salgınlar sırasında grip ve benzeri bulaşıcı hastalıklardan korunmak amacıyla, bu oksijenleştirilmiş sudan günlük dozlar da alabilirsiniz. 1983 yılının sonbaharında, 11 milyon tavuğun ölümüne sebep olan kuş gribi sırasında içme sularına ufak miktarlarda hidrojen peroksit karıştırılan 1 milyon tavuğun hiçbiri hastalanmamış ve ölmemiştir.

Suyu oksijenleştirmenin bir diğer yolu ise, suyun içinden ozon gazı kabarcıkları geçirmektir, fakat bunu yapabilmek için özel bir ozon makinesi gereklidir. Bugün, bazı spa veya sağlık merkezlerinde bu cihaz bulunmaktadır. Ozonla işlem görmüş içme suyu, hidrojen peroksitle işlenmiş sudan daha fazla serbest oksijen üretir ve dahili arınma için daha faydalıdır.

Oksijen çok güçlü bir arındırıcıdır ve miktarı eksik olduğunda, toksinler vücut fonksiyonlarına zarar vermeye ve vücudun yaşam veren enerjisini tüketmeye başlarlar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>