>

SAĞLIKLI YAŞAM

Hillsider’lar Boğaz’da yoga yapıyor!

Bilinçli spor ve eğlence, Hillside City Club’ın uçuş planı Hillside Work-OUT ile açık havaya taşınıyor.
 
   
 
 
     

Hillside City Club’lar, üyelerini yaza fit bir şekilde hazırlamak için Hillside Work-OUT ile her hafta açık havaya çıkarak spor yapıyor. Hillside kulüplerinde ve dışarıda yapılan çeşitli aktivitelerle yaz aylarının gelişi kutlanıyor. Hillsider’lar için bu yaz çok eğlenceli ve bol sürprizli başlıyor. Kısacası, Hillside uçuyor! 5 Haziran 2010 Cumartesi günü Hillsider’lar tekneyle Boğaz’a açılarak nefis manzara eşliğinde yoga yapacak, spor ve eğlenceyi birleştiren Realryder ve Zumba derslerine katılabilecekler.

“İyi hissettirme” misyonuyla faaliyet gösteren Hillside Leisure Grup’a bağlı Hillside City Club’lar, yaz aylarıyla birlikte sporu kulüp dışına taşıyor. Hillside Work-OUT programları kapsamında koşu, cycling, trekking, pilates, rafting gibi egzersizler Hillside’ın deneyimli eğitmenleri tarafından farklı mekanlarda doğayla iç içe bir şekilde uygulanıyor.

5 Haziran 2010 Cumartesi günü Hillsider’lar İstanbul Boğazı’nda teknede yoga yapacaklar. Ama Work-OUT etkinliği bu kadarla sınırlı değil. Hillsider’ler yoganın yanı sıra teknede gerçek bir bisiklet gibi yatıp dönen ve eğilen kondisyon bisikleti Realryder ile egzersiz yapacak, fitness’ta devrim yaratan Zumba derslerine de katılabilecekler. Kısacası Boğaz’ın nefis manzarası eşliğinde, deneyimli Hillside eğitmenleri tarafından verilecek derslerle hem bedenlerini hem de zihinlerini rahatlatacaklar. Etkinliğin sonunda ise günü tamamlamadan önce Hillsider’ları Suada’da eğlence dolu bir parti bekliyor.

Hillside Work-OUT programlarına dışarıdan katılmak isteyenler, www.hillsidecityclub.com adresine girerek hızlı davranırlarsa sınırlı kontenjandaki üye harici gruba dahil olabilirler.

Hillside Work-OUT Boğaz’da Yoga, Realryder, Zumba / 5 Haziran 2010, Cumartesi

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>