>

SAĞLIKLI YAŞAM

Kafeinsiz yeşil çay

Yeşil çayın keyfini artık kafeinsiz de çıkartabilirsiniz… Kimler yeşil çayı kafeinsiz içmeli… faydaları…
 
   
 
 
     


Güçlü antioksidan özelliği sayesinde mucizevi yararları olan yeşil çayı, artık kafeinsiz olarak da üretiyor. Kafeinsiz Yeşil Çay, yumuşak içimi ve ferahlatıcı özelliği ile yeşil çayın keyfini kafeinsiz çıkarmak isteyenler için benzersiz bir ürün.

Güçlü bir bitkisel antioksidan olan yeşil çay, vücudun sağlıklı kalmasına ve yaşlanma etkilerinin gecikmesine yardımcı oluyor. Yeşil çay, bu katkılarının yanı sıra canlandırıcı özelliğe de sahip. Ancak bu etkinin bir kısmını içerdiği, “tein” olarak da bilinen “kafein”e borçlu. Doğa, çay, kahve ve mate gibi bitkilerde doğal olarak bulunan kafeinin, uyarıcı etkileri olmaksızın yeşil çayın diğer faydalarından yararlanmak isteyenlere Kafeinsiz Yeşil Çay’ı sunuyor.

Kafeinsiz Yeşil Çay, yeşil çayın kafeinden kaynaklanan karakteristik acımsı tadından uzak, gül ve lavantanın ipeksi, ferahlatıcı etkisi sayesinde yumuşacık içimli ve sağlıklı bir lezzete sahip.

Kafeinsiz Yeşil Çayı, kafeine duyarlı kişiler, acı tadı nedeniyle yeşil çayı içemeyenler, çocuklar, hamile ve süt veren anneler, tansiyon şikayeti olan ileri yaştaki yetişkinler, uyku düzensizliği olanlar, kısacası sağlığına değer veren herkes içebilir.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>