>

SAĞLIKLI YAŞAM

LOTUS SET by Özgür Aras

İşte zayıflattığı ispatlanan tek bitki!...
 
   
 
 
     

Müzik, televizyon ve sanat camiasında pek çok ünlüyle birlikte yürüttüğü projeler, yazdığı kitaplar, İstanbul gece hayatına kazandırdığı mekanlar, ses getiren sosyal sorumluluk kampanyaları ve aldığı sayısız ödülle adından söz ettiren ünlü iletişim danışmanı Özgür Aras şimdi de kendini kilo verdirmeye adadı. Yeni markası “Lotus Set by Özgür Aras” ile zayıflamak isteyenlere doğal ve garantili bir çözüm sunan Özgür Aras, ürününü pek çok ünlü ismin de bizzat kullandığını ve sonuçtan çok memnun kaldıklarını belirtiyor.

Yıllardır kilolarıyla verdiği savaşla bilinen Özgür Aras geçirdiği ameliyat sonrasında formunu nasıl koruduğunu herkesle paylaşmak istedi ve önce kendisinde sonra yakın çevresinde uyguladığı formülünü yeni markası “Lotus Set by Özgür Aras” adıyla meraklılarının hizmetine sundu.

Yaz öncesi forma girmek ve sağlıklı bir yaşama merhaba demek isteyenler için özel bitki karışımlı Lotus Çayı ve şurubu olan “Lotus Set by Özgür Aras”, şimdilerde sanat dünyasında büyük ilgi görüyor.

“Lotus Set by Özgür Aras” ’ın içreğinde binlerce yıldır saflığın, güzelliğin, dengenin ve kusursuzluğun sembolü olan Lotus bitkisinin dışında şifalarıyla bilinen biberiye, yeşil çay, funda yaprağı, mate ve hibiskus bulunuyor.

Mısır firavunlarından Yunan mitolojisine, Buda’ya kadar dev bir coğrafyada, sanatçılara, dinlere ilham veren Lotus şimdi bir bitki olarak değil, doğal bir zayıflatıcı olarak Özgür Aras ‘ın gündeminde.

LOTUS NEDEN MUCİZEDİR?

Binlerce yıldır Uzakdoğu şifacılarının en çok başvurduğu bitkilerden biri olan Lotus, çiçeğinin güzelliğinin yanında sunduğu şifalarla günümüz insanının dertlerine kökünden çözüm bulan mucizevi bir bitki.

Ağır kış şartlarında zahmetle yetişen Lotus’un çekirdeğinden elde edilen öz, kilo vermeye yardımcı olmakla kalmıyor adeta size baştan yaratıyor! Antioksidan ve yenileyici özellikleriyle kısa sure içinde büyük farklar yaratan Lotus,metabolizma hızını artırarak en doğal yollardan fazla kilolarınızla sizin için savaşıyor!

“Lotus Set by Özgür Aras “ ’ın piyasadaki benzerlerinden ayrışan en önemli özelliği, pratikliği. Lotus çiçeğinin yapraklarının farklı şifalı bitkilerle karışmasıyla elde edilen toz, bir çay karışımı ve şurup halinde, günün her saatinde içmekten keyif duyacağınız bir karışım olarak öne çıkıyor.

Binlerce yıllık kadim bilgilerin günümüz teknolojisiyle harmanlanmasıyla elde edilen Lotus, bilim insanlarına ilham vererek şifasını artırıyor. Bitkisel zayıflama ürünleri arasında en etkili, en zararsız ve en tercih edilen olarak öne çıkan Lotus, şimdi “Lotus Set by Özgür Aras” markasıyla kilo vermek isteyip de bir türlü beceremeyenlerin kurtarıcısı olacak…

www.luisbien.com/lotus-set

“Lotus Set by Özgür Aras” Sipariş Hattı: 0212 912 28 28


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>