>

SAĞLIKLI YAŞAM

Selülite Lenf Drenaj Masajı

Selülitin oluşma nedeni toksinden ve hareketsizlikten oluşur ve toksini temizleyebilecek en etkili yöntem Lenf Drenaj sistemidir.
 
   
 
 
     

Lenf dranaj masajı selülitte çok etkilidir. Selülitin oluşma nedenine çok basitçe değinmek gerekirse selülit toksinden ve hareketsizlikten oluşur ve toksini temizleyebilecek en etkili yöntem Lenf Drenaj sistemidir. Belki çok hafif uygulamalarla selülite bir bakım yapabilir miyiz sorusu aklınıza gelebilir ama yapacağınız seri ve sert masajlardan çok daha etkilidir. Yağ hücrelerinin hareketlenmesi ve bedenden atılması, dokuların arasındaki toksinin temizlenmesi, hareketlilik ve dokunun sağlıklı bir şekilde beslenmesi selülitte çok ama çok önemlidir.

Sadece bacak bölgesinde değil karın bölgesinde de bir takım hareketlerle çok faydalı selülit çalışmaları yapılabilir. Selülit için lenf dranaj uygulamasını haftanın 3 gününe birer saatten uygulatırsanız çok fayda sağlar. Etkisini ise tabii ki gıdasına, egzersizine, bir takım sıvı alımını arttırmasına, hayvansal proteini nispeten azaltmasına, tuzsuz yemeye çalışmasına bağlı olarak çok hızla görebilirsiniz ama bu sürelidir. Bir hafta sonunda etkisini görebilir misiniz? Bunu söylemek çok zor. Görebildiğiniz kişi de oluyor göremediğiniz kişi de oluyor. Bir bütün olarak çalıştığınızda her zaman etkisini kısa bir zamanda görebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>