>

SAĞLIKLI YAŞAM

Yaz Başlangıcında Koltukaltı Terlemesi Yaşantınızı Etkilemesin

Yaz aylarının yaklaşmasıyla koltukaltı terlemesi daha da belirgin hale gelerek insanı hem fiziksel hem de ruhsal rahatsız etmeye başlar.
 
   
 
 
     

Aşırı terleme ile kıyafetlerde belirginleşen ıslak görüntü ve kötü koku günlük yaşantınızı kabusa çevirebilir.

Koltuk altı terlemesinin yarattığı kötü görüntü ve koku sorununa uygulanabilecek tedavi yöntemiyle bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Hastalarımın sıklıkla başvurduğu konulardan biri olan koltuk altı terlemesi kıyafetlerin renginin değişmesi, gömleklerde büyük dalgalı izlerin oluşması ve toplum içerisinde utandıracak görüntülere sebep olması nedeniyle en konservatif hastalarımın dahi tedavi taleplerinden birini oluşturmaktadır. Koltuk altı botoksu altı ayda bir düzenli olarak yaptırıldığında, hayat kalitesini belirgin olarak iyileştirmektedir. Önemli endişe konularından biri bu bölgede ki terleme engellendiğinde vücudun dengesini bozacağına dair duyulan endişedir. Koltuk altındaki terlemenin azaltılması hiçbir sağlık sorununa sebep olmaz. Başka bir yerde terlemenin artışına neden olmaz. Koltuk altı daha az terleyen insanların dengesine sahip olurlar ki vücuttaki ısı dengesi üzerinde koltuk altının ter döngüsü oldukça düşük bir orana sahiptir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>