>

TATİL

Ağaoğlu My Mountain Uludağ Yeni Sezona Hazır


Üst düzey hijyen tedbirleriyle misafirlerini ağırlayacak…
 
   
 
 
     

Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ’daki Ağaoğlu My Mountain, yeni sezona 23 Aralık’ta merhaba diyor. Otel, geniş ve ferah atmosferinde misafirlerini hijyen kurallarına maksimum düzeyde dikkat ederek ağırlayacak. Direkt pistlere çıkan konumu, 200 odası, SPA ve kapalı havuzu, kayak odası, çocuklara özel mini club’ı ile kayak tutkularına keyifli bir tatil sunan Ağaoğlu My Mountain; her katta bir tane bulunan, 3 farklı ferah lobisiyle de kalabalıktan izole olup gönül rahatlığıyla vakit geçirebileceğiniz alan sunuyor.

Bu kış koranavirüs salgınından dolayı yurt dışına çıkamayacak olan yerli turist, yurt içi tatillerine yöneliyor. Aynı zamanda yurt dışından da özellikle Rusya’dan rezervasyonların yoğun olduğu Ağaoğlu My Mountain, yeni sezonda da yoğun taleple karşılaştı.

Kayakseverlerin Tercihi Bu Sezon da Ağaoğlu My Mountain

Türkiye’nin en çok tercih edilen kayak destinasyonlarından biri olan Uludağ’da yer alan Ağaoğlu My Mountain, bu kış sezonunda kayakseverlerin uğrak yeri olacak. ‘Güvenli Turizm Sertifikası’na sahip beş yıldızlı otel, misafirleri için uygulayacağı HES kodu ile giriş, ateş ölçümü, valizlerin dezenfekte edilerek odalara alınması gibi önlemlerin yanı sıra, oteldeki izolasyon odaları, havalandırmalarda UVC filtreleri, havlu gibi kişisel eşyalarda tek kullanımlık paketler, açık büfede düzenleme, sosyal alanlarda güvenli mesafe uyarı levhaları gibi çok sayıda düzenlemelerle hijyenik bir ortamda kayak keyfi sunacak. Otel aynı zamanda kayak ekipmanlarının her kullanım sonrası ve ortak kullanım alanlarının düzenli olarak dezenfekte edilmesiyle de misafirlerin sağlığını ön planda tutuyor.

 


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>