>

TATİL

Akra’nın ‘Ses’i Suat Ateşdağlı

“Akra’da müzik araç değil, amaç”
 
   
 
 
     

İstanbul gece hayatının vazgeçilmez ismi Suat Ateşdağlı, sezona hızlı bir giriş yapan ve yeniliklerini artarda duyuran AKRA’nın müzik direktörü olarak bir ilke imza attı. Otelin tüm bölümleri için 7 gün 24 saat devam eden müzik konsepti hazırlayan ünlü DJ, “Akra’da müzik araç değil, amaç… Akra ile misafiri birbirine bağlıyor” dedi.

Duygu ve deneyimleri ön plana çıkartarak yeni nesil otelcilik konsepti Urban Social’la fark yaratan AKRA, ‘Dokunuş’, ‘Lezzet’, ‘Koku’, ‘Ses’ ve WellBeing (Daha İyi Bir Sen) kodlarını buluşturarak konaklama deneyiminin merkezine yerleştiriyor. Her kod için özel çalışmalar yapıp konusunun en iyisi olan isimlerle işbirliklerine imza atıyor. Otel, SES kodu için marka yüzü olmak üzere, ünü Türkiye sınırlarını aşan, albümleri ülkemizde ve dünyada “En Çok Satanlar” listesinde bir numara olan, ödüllü DJ Suat Ateşdağlı ile de fark yaratıyor.“Akra bir parti oteli değil”


Lüks otel pazarındaki misyonunu sayılara odaklı turizm anlayışının ötesine taşıyan AKRA’nın; Urban Social kodlarıyla şekillendirdiği bu yeni süreçle birlikte Suat Ateşdağlı, dalgaların sesinde yakalanan huzuru, otelin kapısından girildiği andan itibaren her bölüm için ayrı oluşturduğu müzik listeleriyle misafirlere ulaştırıyor.

2017 yılı boyunca sürecek bu işbirliği için; Ateşdağlı; “Akra parti değil müzik oteli… Kapıdan ilk kez adımını atan, ister konaklamak için gelsin ister sadece yemek yemek, spor yapmak ya da yüzmek için, otelin çeşitli bölümlerini kullanan herkese ulaşan müzik ziyafeti ile yaşıyor. Müzik, burada herhangi bir şeyin aracı değil, bir amaç. Kendimizi her noktada anlatabildiğimiz bir amaç…” dedi.

Müziğin insanları mekanlara bağlayan en önemli noktalardan biri olduğunu belirtirken; “Müzik iki tarafı yani hem AKRAyı hem misafiri birbirine bağlayan bir zincir olacak, hedefimiz bu. Yeni bir döneme girdik çünkü. Eski dönemde, yani eskinin yenisi “Parti Oteli” konseptiydi. Bu kavram artık konsept olarak, düşünce olarak çok kısıtlı bir tanımlama, tüm dünya anladı bunu. Hayat zaten bir parti değil. Hayat yaşamak… Yaşamak da sanattan geçiyor. Sanatın insanlar üzerindeki en neşeli, en romantik en duygusal hali müzik” dedi.

“İki ay içinde Akra Compilation CD’si yapacağız”

“İster konaklasın, ister diğer bölümleri kullansın fark etmez, otelden çıktıktan sonra da takip etmek istiyoruz gelen herkesi” diyen Suat Ateşdağlı; “Bu takibi de iki ay içerisinde çıkartacağımız compilation CD ile yapacağız.” diyerek müjde verdi. Bu sürpriz albüm çıkana kadar, dileyen herkes, ünlü DJ’in günün her saati dinlenebilecek birbirinden özel şarkılardan oluşan listelerini Spotify’da “Akraurbansocial” ismi altında dinleyebilir.

Hafta sonu çok özel bir etkinlikle Pablito Bistro’da canlı performansıyla AKRA konuklarıyla bir araya gelen Suat Ateşdağlı, yıl içinde belirli zamanlarda tekrarlanacak bu buluşmalarla hafızalardan silinmeyecek Antalya gecelerine ve AKRA deneyimine imza atacak. Ateşdağlı’nın bir sonraki performansı 21 Nisan Cuma akşamı…


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>