>

TATİL

Bayram Tatil Tercihiniz Asya mı Güney Amerika mı?

Özgün ve konforlu seyahat arayışındaki gezginlerle birlikte dünyanın farklı noktalarını keşfetmek!
 
   
 
 
     

Bayramlarda kıtaları ve okyanusları aşarak gezginleri dünyanın her iki ucuna, Asya ve Güney Amerika’nın renkli ve gizemli topraklarına gitmek istemezmisiniz...

Bu yıl 24 Eylül Perşembe gününe denk gelen Kurban Bayramı’nda uzun bir yolculuğa çıkmak isteyen gezginler ile birlikte dünyayı turluyor.

“Arjantin’de tangonun sert ve tutku dolu ezgilerinden Brezilya sambasının kıvrak ve neşeli havasına geçiş yapıyoruz. Peru’daki İnka’ların kutsal diyarından Bolivya’da dünyanın en yüksek gezilebilir gölüne uğruyoruz. Japonya’daki Hiroşima şehrinin geride bıraktığı insanlık trajedisine şahit olup dünyanın en çok turist çeken iki ülkesine, Vietnam ve Kampoçya’ya uzanıyoruz. Birbirinden farklı insanlık öykülerini, kültürleri ve seyahat rotalarını, gezginlerimiz ile Kurban Bayramı’nda deneyimliyoruz”

Vietnam – Kamboçya – Bangkok

Çinhindi Yarımadası'nın doğusunu kaplayan Vietnam ve Kamboçya, sayısız filme konu olan köklü geçmişleri ve belgesel yapımcılarının esin kaynağı olan benzersiz kültürleriyle Güneydoğu Asya’nın en çok turist çeken iki ülkesi. Yakın zamana kadar sadece savaş ile çağrışım yapan bu otantik topraklar, bu kez UNESCO Dünya Mirası listesinde yer bulan mabetleri, uçsuz bucaksız pirinç tarlaları, güler yüzlü insanları ve Mekong Nehri'nin sakin sularıyla ziyaretçilerini ağırlıyor. Hareketli gece hayatı ve tarihi mirasıyla ön plana çıkan Tayland'ın başkenti Bangkok ise, Gazella Turizm'in merceğindeki Güneydoğu Asya turunun son durağı.

17 - 27 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek tur, Ho Chi Minh City (Saigon), Hanoi, Halong Bay, Siem Reap, Phnom Penh ve Bangkok’u kapsıyor. Turun fiyatı, tüm ekstra turlar ve kişiye özel havalimanı-ev transferleri dâhil 3.290 avro.

Japonya

Bulutlara ulaşan gökdelenlerin, dünyayı hâkimiyeti altına alan yüksek teknolojinin ve yüzyıllar öncesine uzanan köklü gelenekler ile güçlü inanç sistemlerinin şekillendirdiği Japonya, Kurban Bayramı’nda ziyaretçilerini bekliyor. Gezginler, UNESCO Dünya Tarih Mirası Listesi’ne alınan anıt ve tapınaklar, dört mevsimin iç içe yaşandığı ilham veren doğal güzellikler, kalabalık pazaryerlerinden sofralara ulaşan hakiki yerel lezzetler ve geçmişle geleceğin buluştuğu hem ruhani hem de ultra-modern şehirlerin izinde, misafirperverliğiyle tanınan Asya-Pasifik bölgesinin “Altın Ülkesi” Japonya’yı keşfe çıkıyor.

19 - 28 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek tur, Tokyo, Kyoto, Hiroşima ve Osaka’yı kapsıyor. Turun fiyatı, tüm ekstra turlar ve kişiye özel havalimanı-ev transferleri dâhil 3.990 avro.

Peru – Bolivya

Güney Amerika’nın en renkli ve merak edilen bölgelerinden Peru ve Bolivya, eski uygarlıklardan kalan zengin mirasın modern şehir hayatıyla birleştiği noktada Gazella Turizm gezginlerini bekliyor. Peru ve Bolivya’da yemyeşil doğanın içinde huzurlu bir yolculuk yapmak, bölgenin yerlileriyle tanışmak veya şehir meydanlarına yayılan Güney Amerika müziklerinin kıvraklığında geleneksel Latin Amerika ruhunu yaşamak isteyenler, bu efsanevi tura davetli.

17 - 28 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek tur, Lima, Kutsal Vadi, Cuzco, La Paz ve Puno’yu kapsıyor. Turun fiyatı, tüm ekstra turlar ve kişiye özel havalimanı-ev transferleri dâhil 4.590 avro.

Arjantin – Brezilya

Romantik Tango gösterilerinden dünyanın en büyük şelalesi Igazu’ya, heyecan verici Şeytan Boğazı nehrindeki tekne gezisinden sıradışı bitki örtüsü ve tropik hayvanlara kadar, Brezilya ve Arjantin’in doğa ve mimari harikaları, rengârenk gündelik yaşam manzaralarıyla birlikte bu turda. Çılgın eğlence hayatı, Amazon Ormanları’nın doğal güzellikleri ve sıcakkanlı insanlarıyla Atlantik kıyıları boyunca eşsiz bir tatil fırsatı…

18 - 27 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek tur, Buenos Aires, Iguazu, Rio de Janeiro ve Sao Paulo’yu kapsıyor. Turun fiyatı, tüm ekstra turlar ve kişiye özel havalimanı-ev transferleri dâhil 4.290 avro.

Baştan Başa Etiyopya Fotoğraf Turu

Fotoğraf sanatçısı Faruk Akbaş önderliğinde gerçekleştirilecek Etiyopya Fotoğraf turu; dünya üzerinde insan eliyle yapılmış en ilginç eserlerden biri olan Lalibela’daki Oyma Taş Kiliseler’den Arbore Kabilesi’nin geleneksel yaşamına uzanıyor. Arba Minch’in birbirinden ilginç hayvan türlerinden rengarenk yerel pazarlardaki yerlilerin özgün el sanatlarına kadar bu coğrafyanın en cazip özelliklerini, fotograf keşif duygusu ve aktif fotograf macerasıyla buluşturuyor.

17 – 26 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek tur, Addis Ababa, Lalibela, Arba Minch, Jinka ve Turmi’yi kapsıyor. Turun fiyatı, tüm ekstra turlar ve kişiye özel havalimanı-ev transferleri dâhil 3.590 avro.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>