>

TATİL

Dünya`yı “Vizesiz Turlar” Konseptiyle Keşfetmeye Hazır mısınız!?

Turlar kapsamında vizesiz gidilebilecek ülkeler arasında Ürdün, Özbekistan, Kenya, Nepal, Mısır, Singapur ve Kore yer alıyor.
 
   
 
 
     

Sosyalleşme ve keşfetme imkânı sağlayan seyahat platformu GitmekLazım.com, gezginlere dünyanın farklı yerlerine düzenlediği “Vizesiz Turlar’’ konseptiyle özel bir deneyim sunmayı hedefliyor. “Vizesiz Turlar” konseptiyle düzenlenen turlardaki ülkeler arasında Ürdün, Özbekistan, Kenya, Nepal, Mısır, Singapur ve Kore turları bulunuyor.

Vizesiz turlarla yurt dışı hayal değil

Vizesiz turlarla ilgili değerlendirmelerde bulunan GitmekLazım.com’un Yönetici Ortağı Serdar Şahin, “Bugüne kadar sunmuş olduğumuz özel tur seçeneklerimize, her geçen gün yenilerini eklemeye ve gezginlere çok geniş bir coğrafyayı keşfetme imkânı sunmaya devam ediyoruz. Vizesiz turlarımız da bu anlamda geliştirmeye ve zenginleştirmeye çalıştığımız alanlardan birisi. Gezginler, bu konsept turlarımızda sadece kimlik kartıyla veya pasaportla ek bir ücret ödemeden birçok ülkeyi görme imkânına sahip olabiliyor.” dedi.

GitmekLazım.com ile seyahat tutkunlarına doyasıya seyahat imkânı

Dünyanın çeşitli bölgelerine yıl boyunca vizesiz turlar düzenleyen GitmekLazım.com, “Papel” uygulaması ile de kullanıcılarına gezerken indirim kazanmaları gibi pek çok avantaj sağlıyor. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>