>

AŞK - CİNSELLİK

Seven kıskanır mı?

'Seven insan kıskanır' derler. Kıskançlık dozunda olursa ilişkide heyecan yaratabilir fakat hastalık halini alırsa ilişkiye büyük ölçüde zarar verir...
 
   
 
 
     
Kadın erkek herkesin hayatında mutlaka hissettiği kıskançlık duygusu hem kıskananın hem de kıskanılanın hayatını zehir edebilir. Kıskandırma, kişilere birlikte oldukları insanı kaybetme ihtimallerinin olduğunu hissettirir. Aynı zamanda duyguları ve aşkı güçlendirir. Fakat bu kıskandırma oyununun boyutları büyüdüğünde, ilişkiye zarar verici bir hal alabilir.

KARŞILIKLI GÜVEN ÖNEMLİ
Çiftleri çılgına çeviren kıskançlık duygusunu yenmek aslında hiç de kolay sayılmaz. Öncelikle onu neden kıskandığınızı düşünüp kıskançlığınızı gözden geçirin. Gerçekten ilişkinize yönelik bir tehdit var mı, bundan emin olun. Bu yolla da kendinizi rahatlatamıyorsanız, rahatsızlık duyduğunuz konuyu eşinizle konuşun. Fakat bunu suçlayıcı bir şekilde değil, sakin bir ses tonuyla konuşarak, paylaşın. Hemen savunmaya geçmek yerine onu anlamaya çalışın, olaylara bir de onun gözünden bakın. Eşinizin yapacağı açıklamalar sizi rahatlatacaktır.

GüneşFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>