>

TATİL

Sık Seyahat Edenler Planlarını Mobil Uygulamadan Yapıyor

Günümüzün yoğun ve hızlı temposu içerisinde kişiler, son dakikada çıkan seyahatleri için konaklama planlarını mobil uygulamadan yapıyorlar.
 
   
 
 
     

Türkiye’nin birinci sınıf otellerinde, en düşük fiyatlarla konaklama imkanı sağlayan mobil uygulama OtelSonDakika’yı sıklıkla kullanan kişilerin sayısı hızla artıyor. OtelSonDakika’yı kullanan kişilerin çoğunluğunu mühendisler, satış yöneticileri ve mimarlar oluşturuyor. OtelSonDakika’nın verilerine göre, seyahatler için en çok tercih edilen şehirler ise İstanbul, İzmir ve Bursa.

Son dakikada ortaya çıkan seyahatlerde kişilerin imdadına OtelSonDakika yetişiyor. Ücretsiz bir mobil uygulama olan OtelSonDakika’yı sıklıkla kullanan kişilerin sayısı her geçen gün hızla artıyor. Türkiye’nin birinci sınıf otellerinde en düşük fiyatlarla konaklamayı sağlayan mobil uygulama OtelSonDakika’nın aktif kullanıcı sayısı, mart ayında şubat ayına göre yüzde 40 yükseliş gösterdi. OtelSonDakika Pazarlama Müdürü Gizem Aksakarya, uygulamanın sadece 4 aydır aktif olarak hizmet vermesine rağmen bu sürede sadece iOS platform üzerinde 35.000 kişinin Android üzerinde ise 15.000 kişinin uygulamayı indirdiğini söyledi. Her geçen gün artan bir trend ile bugüne kadar 600'ün üzerinde oda satışı yapıldığını ifade etti.

OtelSonDakika Pazarlama Müdürü Gizem Aksakarya, OtelSonDakika’yı en çok mühendisler, satış yöneticileri ve mimarların kullandığını söyledi. OtelSonDakika verilerine göre, seyahatler için en çok tercih edilen ilk 5 şehir ise İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara ve Konya olarak dikkat çekiyor. OtelSonDakika’da bugün itibariyle, birinci sınıf konaklama deneyimi sunan, Türkiye’nin farklı illerinden 135 otel bulunuyor.

OtelSonDakika, Apple App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>