>

TATİL

Tatil Bavulu Hazırlama Tüyoları

Havaların ısınmasıyla birlikte tatil planları yapılırken gidilecek lokasyon seçildikten sonra herkesin aklına gelen diğer soru ‘Bavuluma neler koymalıyım?’ oluyor.
 
   
 
 
     

Kaliteli ve rahat giyimin öncü markası Dagi, tatil öncesi hazırlığı keyifli ve kolay bir hale getirmek için kullanışlı bavul hazırlama tüyoları sunuyor. Sahilde geçirilen vakitten akşam yemeğine, tekne turundan sabah sporuna, her ortamda rahatlık ve şıklık sunan ürünleriyle Dagi, tatile çıkacaklara farklı kombinler sunuyor. Hem amaca hizmet edecek hem şık gözükecek parçaları bir araya getirmeye çalışan tatilcilerin aklına takılan soruları Dagi yanıtlıyor.

Çok Amaçlı, Kullanışlı Parçalarla Kesintisiz Rahatlık ve Şıklık

Tatilde, özellikle daha önce ziyaret edilmemiş bir yere giderken ihtiyaç duyulabilecek kıyafetlere karar vermekte zorlanılabiliyor. Son anda hep denenmek istenen restorana uygun rezervasyon bulunabiliyor ya da yakındaki bir adaya spontane bir şekilde günü birlik gezi planlanabiliyor. Böyle anlarda her türlü duruma uygun çok amaçlı kıyafetler yardıma yetişiyor. Şık bir restorana giderken giymek için seçilen keten gömlek, yakındaki adaya yapılan ziyarette bikini ya da şortun üstüne eşlik edebiliyor. Dagi şort pijama takımları ise, plaj saatinden sıkılıp, şehrin tarihi bölgesine yapılan bir yürüyüşte bikini üstüne giyilebiliyor.

Dagi’nin çeşitli kumaşlar ve desenlerden oluşan plaj giyim koleksiyonundaki bikiniler ve mayokiniler ise, akşam yemeğinde büstiyer ya da şık bir bluz olarak kullanılabiliyor. Farklı şekillerde bağlanabilen kaliteli kumaşlardan oluşan Dagi pareo elbiseler ise hem plaj keyfine hem akşam yemeğine eşlik edebiliyor.

Her Duruma Uygun Aksesuarlar

Tatil bavulunda özellikle aksesuarlar girince çok fazla yer kalmıyor. Böyle durumlarda hem plajda, hem yemeğe çıkıldığında ya da hep merak edilen o yakındaki tarihi yer gezmeye gidilirken eşyaların rahatlıkla koyulabileceği aynı zamanda tarzdan ödün verilmeyecek çok amaçlı çantalara yer açmak için, parçalar önce plaj çantasının içine konarak valize yerleştirildiğinde hem formu bozulmuyor hem de daha pratik bir yerleşim elde ediliyor.

Çantanın yanı sıra Dagi’nin çeşitli renklerdeki hasır şapka ve terliklerinden seçilerek, tatil bavulu tamamlanabilir. 

Etiketler: Tatil, Bavul, kadın
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>