>

TEKNOLOJİ

Nilaccra ‘İstanbul Gezginleri’ne Destek Vermeye Devam Ediyor!

İstanbul mobil olarak keşfediliyor!
 
   
 
 
     

Yazılımsal alanda sunduğu yenilikçi çözümler ile dikkat çeken Nilaccra, İstanbul’un tarihi ve kültürel yerlerini keşfetmek isteyen İstanbul aşıklarının bir araya geldiği gezi grubu ‘İstanbul Gezginleri’ne geliştirdiği mobil uygulama ile destek vermeye devam ediyor.

Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarına yazılımsal çözümler üreten, web ve mobil alanda çalışmaları ile öne çıkan Nilaccra, kurulduğu 2007 yılından beri İstanbul’un bilinmeyen yönlerini keşfetmek, bilinen yerlerinin de daha yakından tanınmasını sağlamak amacı ile geziler düzenleyen, 2013 yılı Kasım ayı itibariyle dernekleşerek faaliyetlerini bir sivil toplum kuruluşu olarak sürdüren ‘İstanbul Gezginleri’ne, bu yıl da destek vermeye devam ediyor.

İSTANBUL MOBİL OLARAK KEŞFEDİLİYOR!

Nilaccra’nın, İstanbul aşıkları için geliştirdiği İstanbul Gezginleri uygulaması, gezilerin planlanmasında kolaylık sağlıyor. 'İstanbul'da yaşarken, İstanbul'u yaşamak için...' sloganıyla şehrin kültürel ve tarihi yerlerine geziler düzenleyen ‘İstanbul Gezginleri’ için hayata geçirilen bu uygulama, kullanıcılarına diğer gezginlerle tanışma ve etkileşim imkanı da sunuyor.

Facebook, Twitter veya Google plus hesabı ile giriş yapılabilen bu uygulamada bir profil oluşturup, “Kulüp” sayfasında tüm gezginleri ve gezileri görebiliyor, “Gezilerim” sayfasından ise kendiniz bir gezi planlayabiliyorsunuz. “Gezi notları” ile gezinize ait tüm fotoğraf, video veya yazılı notlarınızı İstanbul Gezginleri uygulamasında veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilmeniz mümkün.

NİLACCRA, GEZİ TUTKUNLARINI HİÇBİR YERDE YALNIZ BIRAKMIYOR!


Nilaccra tarafından geliştirilen ve tüm dünyayı cebinize sığdıran seyahat uygulaması ‘‘Rowers’ Way’’ ile entegre çalışan ‘İstanbul Gezginleri’ uygulaması, İstanbul ile ilgili tüm bilgileri yine Nilaccra tarafından geliştirilmiş olan www.georarchy.com sitesinden alarak, kullanıcılarına gezilerinde rehberlik ediyor.

İstanbul’u farklı yönleri ve tüm güzellikleri ile yeniden keşfetmek için ‘İstanbul Gezginleri’ uygulamasını IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlardan ücretsiz indirebilirsiniz.

https://itunes.apple.com/us/app/istanbul-gezginleri/id549484374?l=tr&ls=1&mt=8
www.facebook.com/IstanbulGezginleri
www.nilaccra.com

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>