>

TEKNOLOJİ

Okullar Vestel Tabletlerle Açılıyor

Okul hazırlıkları başlıyor…
 
   
 
 
     

Bu dönemde şıklığı teknolojiyle buluşturan Vestel tabletler, çocukların okul arkadaşı olurken, uygun fiyat seçenekleri ile de ailelerin tercihi oluyor. Vestel, V TAB 9.7” PRO tabletiyle büyük ekran sevenlere, yepyeni V TAB7” LITE III tabletiyle ise uygun fiyat arayanlara hitap ediyor.

Teknoloji ve tasarımı bir araya getiren Vestel V TAB tabletler 7” ve 9.7” iki farklı ekran boyutlarıyla tüketiciyle buluşuyor. Vestel V TAB ailesi şık tasarımı ve yüksek performanslı işlemcisi ile dikkat çekiyor. V TAB ailesi tabletler her açıdan rahatlıkla görüntülenebilen IPS ekranları sayesinde yansıma ve renk kayıplarının önüne geçerek HD kalitesinde deneyim sunuyor. V TAB tabletlerle çekilen fotoğraf ve videoları akıllı ekran teknolojsi ile Vestel Smart TV’lerde görüntülemek mümkün.

Uygun fiyatlar Vestel’de

5 MP arka kameraya sahip V TAB 9.7” PRO tablette, 4 çekirdekli 1.0 GHz hızında Arm Cortex A31s işlemcisi bulunuyor. Vestel, V TAB 9.7” PRO modelini 429 yerine bu döneme özel olarak 399 liraya sunuyor.

Şık tasarımı ile dikkat çeken V TAB 7” LITE III, geniş görüş teknolojisi sunan IPS ekrana ve 4 çekirdekli, 1.3 GHz hızında MTK8127 işlemciye sahip. Vestel’in yepyeni V TAB 7” LITE III tableti ise 199 liradan satışa sunuluyor.

Her türlü darbeye karşı dayanlıklı, şık metal kabini ile V TAB 9.7” PRO büyük ekran sevenlerin kalbini fethederken, uygun fiyatlı V TAB 7” LITE III ise, tabletini yanından ayırmak istemeyenlerin, ergonomik tasarımı ve küçük ekranıyla hayatını kolaylaştırıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>