>

TEKNOLOJİ

Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti’ne Özel Ödüller Katılımcıları Bekliyor

Red Bull’dan egzotik tadı ile yazın sıcağına serinletici bir alternatif olacak Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti yazı keyifli hediyelerle de kanatlandırmaya devam ediyor.
 
   
 
 
     

Pitaya aromasının tropik esintiler taşıyan çarpıcı lezzeti ile yazın vazgeçilmezleri arasına girecek ürün yaz süresince raflarda olacak.

Red Bull, bu yaza özel olarak pitayanın daha önce denenmemiş, yepyeni ve egzotik aroması ile bir araya getirdiği yeni ürünü Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti’ni beğeniye sundu.Red Bull dünyasına özel sürprizler de yaza renk katacak. Red Bull Türkiye resmi Instagram hesabı @redbulltr’yi ziyaret edenler, AR Instagram filtreli hazine avı oyununa katılarak 30 saniye içinde egzotik adada gizlenmiş olan Red Bull kutularını bulup, en kısa sürede en yüksek puanı elde etmeye çalışacak. En yüksek puanı elde eden katılımcılar, gizli olmayan instagram hesaplarından skorunun fotoğrafını @redbulltr etiketiyle paylaşacak. Her hafta en iyi puanı elde eden 5 katılımcı, Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti’ne özel hazırlanmış kitlerden kazanacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>