>

YAŞAM KOÇU

35 Yaşından Sonra Evlenmenin Taktikleri!

Yılların nasıl geçtiğini fark etmeden bir de bakmışsınız yolun yarısına gelmişsiniz. O zaman satış ve pazarlama dahisi Rachel Greenvald'ın kitabını okumalısınız!
 
   
 
 
     
Harvard mezunu satış ve pazarlama uzmanı Rachel Greenwald'ın yazdığı "35 Yaşından Sonra Nasıl Koca Bulunur' adlı kitap, yolun yarısına gelen ama hâlâ uygun bir eş bulamayan kadınlara, doğru erkeği bulmanın kurallarını öğretiyor.

Yılların nasıl geçtiğini fark etmeden bir de bakmışsınız yolun yarısındasınız. Yaş 35 olmuş ama hâlâ kendinize uygun bir koca adayı ortalarda yok. O zaman mutlaka Harvard mezunu satış ve pazarlama uzmanı Rachel Greenwald'ın piyasa kurallarını kullanarak yazdığı "35'inden sonra nasıl koca bulunur" adlı kitabındaki taktikleri dikkate almalısınız. Orijinal adı "Find a Husband Using What I Learned at Harvard Business School" yani "Harvard Üniversitesi ekonomi bölümünden öğrendiklerimle 35'inden sonra koca bulmak" olan kitap 35 yaşına gelip de halen kendilerine uygun eş bulamayan ve başından birçok evlilik geçmesine rağmen doğru erkeği bulamayan kadınlara yol göstermek amacıyla yazılmış.

TAKTİKLER ERKEKLERE DE UYUYOR

Kitabın yazarı Greenwald, kadınların bu taktikleri kullandığı takdirde yalnızlıktan kurtulacaklarının garantisini veriyor. 11 yıldır mutlu bir evliliği olan Greenwald, "Etrafımda aradığı insanı bir türlü bulamayan arkadaşlarım vardı. Üniversiteden sonra kadınlar daha seçici olmaya başlıyor. Bu da bana satış ve pazarlama taktiklerini çağrıştırdı. Okuyucular bu durumda ürün oluyor. Stratejik plan, yani program adı verilen taktikler de kendinizi pazarlamanıza yardım eden yöntemler" diyor. Greenwald "Aslında bu taktikler erkekler için de geçerli. Fakat yalnız kadınların işleri erkeklere göre daha zor. Yalnız erkekler kadınlara göre daha şanslı. Çünkü Amerika'da 35 yaşın üzerinde 28 milyon yalnız kadın varken sadece 18 milyon yalnız erkek var" diyerek kadınlara bir an önce harekete geçmelerini tavsiye ediyor.

1 - İlk önce eski alışkanlıklarınıza son vermeniz gerekiyor. Ofiste uzun çalışma saatleri geçiriyor ya da çıkışta hemen eve gidip yatıyor olabilirsiniz. Bir an önce bu rutin alışkanlıklarınızdan kurtulmalısınız.

2 - Daha çok erkekle görüşün. Çünkü 30 aday arasından aşkı bulmak, 2 adaya göre daha kolaydır.

3 - Uzun süredir görüşmediğiniz üniversite arkadaşlarınız ya da meslektaşlarınız varsa onlara telefon edin, görüşün. Çünkü mutlaka size uygun bekar arkadaşları olacaktır.

4 - Annenizi, komşularınızı ya da üniversite arkadaşlarınızı arayıp "Çok iyi kalpli ve yalnız bir arkadaşım (ya da akrabam) var. Ona uygun birini biliyor musunuz" diye sormaktan çekinmeyin.

5 -Yaş ilerledikçe vücutta meydana gelen kırışıklıklar ve selülit gibi sorunlar da kadınların yüzleşmek zorunda kaldığı tatsız durumlardan bazıları. Çok güzel ya da çok ince görünmek zorunda değilsiniz. Fakat ilk etkinin çok önemli olduğunu unutmayın.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>