>

YAŞAM KOÇU

Dr. Oetker Sanal Mağaza açıldı !

Nostaljik kurabiye kutularından, çeşit çeşit kek, pasta kalıplarına, pratik un eleğinden, birbirinden nefis tarifleri içeren tarif kitaplarına kadar mutfaklarınızın baş köşesinde yer alacak bir çok ürün Dr. Oetker Koleksiyonunda...
 
   
 
 
     
Tüketiciler Dr. Oetker Koleksiyonunu www.droetker.com.tr/sanalmagaza adresinde bulabilecekler.

Dr. Oetker Koleksiyonunda nostaljik kurabiye kutularından, çeşit çeşit kek, pasta kalıplarına, pratik un eleğinden, birbirinden nefis tarifleri içeren tarif kitaplarına kadar mutfaklarınızın baş köşesinde yer alacak bir çok ürün yer alıyor.


Dr. Oetker Sanal Mağaza ; Arayın, bulun, ısmarlayın, evinize gelsin! sloganı ile tanıtılıyor.

Dr. Oetker Koleksiyonundaki tüm ürünler Dr. Oetker Deneme Mutfağının Profesyonelleri tarafından denendi ve onaylandı.

Dr. Oetker Sanal Mağaza ve Dr. Oetker Koleksiyon hakkında bilgi almak isteyen tüketiciler 0 800/415 98 04 nolu ücretsiz danışma hattını arayabilir veya www.droetker.com.tr internet adresine başvurabilirler.

Dr. Oetker, International ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, HACCP Gıda Güvenliği Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir ve bu sistemleri uygulamaktadır.

Dr. Oetker, marka imajını “en iyi lezzet ve kalite” odaklı oluştururken, sloganını “işin özü kalitedir.” olarak belirlemiştir. Tüketicilerin isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi kendine ilke edinen Dr. Oetker, hammaddelerin seçimini büyük bir titizlikle yapmakta ve üretimin her aşamasında özenli kalite kontrol çalışmaları gerçekleştirmektedir. Değişen tüketici ihtiyaçları ve damak zevklerine göre ürün portföyünü genişleten Dr. Oetker, tüm yeni ürün ve tarif denemelerini üretim tesislerindeki modern Deneme Mutfağı’nda, ev ortamı koşullarında hazırlamaktadır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>