>

YAŞAM KOÇU

Hayatın Tadı Eğitimlerle Alınıyor

İş, eş, çocuk, aile, arkadaş, para, pul, sosyal hayat, okul, derken kendilerini unutmaya başlayan kadınlar, Hayatın kadını çıkarmak için İstanbul’da buluşuyor.
 
   
 
 
     

Eğitimler için Rusya’dan Türkiye’ye gelen Kadınlar İçin Yaşam Koçu Fatima Muzhdabayeva, zaman içerisinde kadınların hayatın tadını çıkaramadıklarını, rutine gömüldüklerini ve bunu otomatikleşen tepkilerden anlayabildiklerini söylüyor.

Hayatın rengi ve tadı olan duyguları nasıl yaşıyorsak hayatı da öyle yaşıyoruz diyen Muzhdavayeva, özellikle kadınların “ben kimim, neler hissediyorum, yaşamımdan tat alabiliyor muyum, mutlu muyum” gibi sorularının cevaplarını dinamik meditasyonla bulabildiklerini belirtiyor.

OKULDA VERİLEN EĞİTİMLER DUYGULARI ÖLDÜRÜYOR MU?

Kadınlar İçin Yaşam Koçu Fatima Muzhdabayeva, okulda alınan eğitimlerin duygu ve düşünceleri kontrol etmeyi öğrettiğini, bu durumun ileride duyarlılığı, hisleri zayıflattığı ve hatta öldürdüğüne dikkat çekiyor. İnsanların ve özellikle kadınları duygularını tekrar hissetmeye ihtiyaç duyduklarını söylüyor. Hissedilen duyguların kabul edilmesi ve bu duyguların yaşanmasına izin verilmesi gerektiğinde mutlu olunacağına vurgu yapıyor.

DİNAMİK MEDİTASYON NEDİR?

Dinamik Meditasyon Osho tarafından geliştirilmiş, hayatımız boyuca içimizde biriktirdiğimiz tüm çöpü çıkartan yüksek müshil bir tekniktir. Dinamik Meditasyon, duyguları dünyamızda dengeleyen çok güçlü enerjisel bir süreçtir. Meditasyon sürecinde yıllardır birlikte yaşadığımız bastırılmış duygular, eski yaralar ve küskünlükler serbest bırakılıyor.

Dinamik Meditasyon, stresle, depresyonla, sinirlilikle, endişe, korku, öfke ve iş, insan ilişkilerimizi, yaratıcılığımızı ve sağlığımızı etkileyen değersizlik duygusundan kurtulmaya yardımcı oluyor. Eğitimler 13-15 Aralık tarihlerinde İstanbul Kadıköy’de yapılacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>