>

YEMEK TARİFLERİ

Hazer Amani Mutfakta Buluşalım İle 24KITCHEN’da

Knorr`lu tarifler...
 
   
 
 
     

Knorr Türkiye’nin sevilen ve başarılı şefi Hazer Amani ile Mutfakta Buluşalım, Ekim ayından itibaren her Pazar 13.00’da 24Kitchen’da.

Dünyanın en prestijli şeflik diploması olan “Le Cordon Bleu Grand Diplôme” ve “En Yaratıcı Şef” ödülü sahibi, Knorr Türkiye şefi Hazer Amani, mutfağının kapılarını 24Kitchen izleyicilerine açıyor. Taptaze ve doğal malzemeleri bir araya getiren Hazer Amani’nin damağa ve göze hitap eden sunumları Mutfakta Buluşalım ile Ekim’den itibaren her Pazar 24Kitchen ekranlarına geliyor.

Her durumda ve ortamda pratik ve yenilikçi tarifler...

Her bölümde farklı bir konunun işleneceği Mutfakta Buluşalım’da, şef Hazer Amani ile iştah kabartan tatlar hüküm sürecek. İzleyiciler Amani ile kimi zaman beklenmedik misafirlerini şaşırtacak, kimi zamanda hafta sonu evde zaman geçirirken yemek aşkını kabartacak özel tariflerle hayatlarına renk katacak.

Mutfakta Buluşalım’da, kahvaltıdan çeşitli çorba tariflerine, çocuklar için hazırlanacak eğlenceli menülerden dünya mutfağına farklı ve lezzetli tatlar hazırlanacak. Misafirler ve ev halkı için izleyenlere geniş ve yenilikçi bir yelpaze sunan Mutfakta Buluşalım’da, Hazer Amani izleyicileri her duruma ve ortamda yemek yapmaya hazırlayacak.

Mutfakta Buluşalım, Hazer Amani’nin keyifli sunumu ve lezzetli tariflerle Ekim ayından itibaren her pazar 13.00’da 24Kitchen ekranlarında.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>