>

DİĞER HABERLER

Yemeksepeti.com'dan canlı destek!

Türkiye’nin ilk online yemek sipariş sitesi Yemeksepeti.com, şimdi de kullanıcılarına "Canlı Destek" hattı ile yardımcı oluyor.
 
   
 
 
     
Canlı destek sayesinde Yemeksepeti.com üyeleri siparişleri ve sistemin işleyişi ile ilgili her türlü bilgiye İnternet ortamından ayrılmadan çok daha çabuk bir şekilde ulaşabiliyorlar.

Türkiye’nin 2000 yılından beri en gelişmiş ve ilk online yemek siparişi sitesi olma özelliğini taşıyan Yemeksepeti.com, kullanıcılarına şimdi de "Canlı Destek" veriyor.

Her geçen gün artan üye sayısına yönelik hizmet yelpazesini genişleten Yemeksepeti.com, müşterilerinin internet ortamından ayrılmadan siparişleri ve sistemin işleyişi ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilmeleri için "Canlı Destek " ünitesini hayata geçirdi. Yeni hayata geçirilen modülle, üyeler yemek siparişlerine istedikleri ürünü ekleyebiliyor, siparişlerinin ne zaman geleceğini öğrenebiliyorlar..Ayrıca sistem sayesinde üyelerin geçmiş siparişleri, özel istekleri ve tüm bilgileri operasyon ekibinin önünde olduğu için taleplere çok daha hızlı yanıt verilebiliyor.

Müşteri memnuniyeti sağlamada teknolojinin sağladığı imkanlardan faydalanma adına çok önemli bir örnek oluşturduklarını vurgulayan Yemeksepeti.com Genel Müdürü Nevzat Aydın;

"Microsoft'un .net mimarisi kullanılarak yazılmış olan modül ile gerçekleştirdiğimiz bu hizmetten günde yaklaşık 50 kullanıcımız yararlanıyor. Kullanıcıların ‘Canlı Destek’ için kendi bilgisayarlarına herhangi bir program yüklemeleri de söz konusu değil. Web ortamından ayrılmadan gerçekleşen bu hizmet sayesinde hem kullanıcılarımızla daha yakın ilişki kuruyor, hem de onlara önemli bir zaman tasarrufu sağlamış oluyoruz." dedi.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>