>

MODA - STİL

İnce, hafif ve rengarenk...

LTB (Little Big)’nin yeni konsepti "Way Of Life By Little Big"’ ile sizi tiril tiril ve rengarenk günler bekliyor.
 
   
 
 
     
LTB (Little Big)’nin yeni konsepti "Way Of Life By Little Big"’ ile sizi tiril tiril ve rengarenk günler bekliyor. LTB’nin yeni koleksiyonunda yer alan üst grup ürünleri çok ince ve %100 pamuklu iplikten dokundu. LTB’nin bu koleksiyonu ile hem sağlıklı giyinmenin hem de birkaç kat t-shirt’ü üst üste giyerek ve istediğiniz renkleri birbiriyle kombine ederek kendi modanızı yaratmanın zevkini yaşayacaksınız.

LTB’nin jean modellerinde ise bu yaz, daralmaya başlayan ve boot-cut diye tanımlanan aşağıya doğru düz inen paçalar, paçalarına göre tasarlanan düşük ve yüksek belli modeller ve estetik dikiş detayları göz dolduruyor.Bayanlar sıcak yaz günlerinde kumaşı hissedilmeyecek kadar hafif olan "Bugy" modeliyle LTB giymenin keyfini yaşayacak. Bugy’nin kırmızı efektleri, vücuda oturan kalıbı yaz akşamlarında üzerine giyeceğiniz rengarenk LTB üstlerle, rahatlığı ve şıklığı birlikte yaşamanızı sağlayacak.

Erkeklerde düşük bel jean kullanma modası giderek yaygınlaşırken, LTB’nin "Tinmen" modeli yeniliklere açık, genç ve kendini genç hisseden erkeklerin ilk tercihi olarak göze çarpıyor. Çarpıcı yıkaması, iddialı yırtıkları ile "Tinmen" modelinin paslı fashion modeli de koyu renk yıkanmışı da çok sevilecek...

LTB mağazalarından alışveriş yapan Maximum, Axess, Bonus, Advantage ve World Card sahipleri 5 taksit ile ödeme imkanına sahipler. University Card’lı gençler ise alışverişlerinde ödemelerini 6 taksitle yapabiliyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>