>

DİĞER HABERLER

Herkes için güvenlik...

Renault'nun uyguladığı sosyal sorumluluk projeleri ile yol güvenliğine ilişkin çeşitli bilgilerin yer aldığı Renault Herkes İçin Güvenlik Elektronik Bülteni'nin Ağustos ayı sayısı yayımlandı.
 
   
 
 
     
Renault'nun uyguladığı sosyal sorumluluk projeleri ile yol güvenliğine ilişkin çeşitli bilgilerin yer aldığı Renault Herkes İçin Güvenlik Elektronik Bülteni'nin Ağustos ayı yenilemesi www.herkesicinguvenlik.org adlı web sitesinde yayımlandı.

E-bülten’de yer alan bir araştırma ise Trafik Yılı’nda trafik kazalarının artış gösterdiğini ortaya çıkardı.

E-bülten’den diğer haber başlıkları

Bir zürafanın Paris’e taşıdığı sınıf
Bursa Akpınar İlköğretim Okulu’nun üçüncü sınıf öğrencisi, 10 yaşındaki Damla Barış Levent, 29 kişilik 3 B sınıfını ve öğretmenlerini Fransa’nın
başkenti Paris’e taşıyan afişin öyküsünü anlatıyor.

Renault’nun bir modeli daha Euro NCAP güvenlik testinden beş yıldız aldı Avrupa’nın bağımsız güvenlik ölçüm kuruluşu Euro NCAP, çarpışma testleri sonrasında Renault’nun bir modeline daha 5 yıldız verdi. Renault böylece “altı modeliyle Euro NCAP testlerinden en yüksek not olan 5 yıldız alan tek otomobil üreticisi” unvanını elde etti.

Gelecekten Haberler
“Reflekslerim zayıf” diyenlere müjde:
Otomobiliniz, kaza anında kararı size bırakmayacak
Araştırmalar, kaza olmadan bir saniye önce devreye giren etkili bir güvenlik sistemiyle, yaşanabilecek hasarın en az düzeye ineceğini kanıtlıyor.

Haberler ile ilgili detaylar için:
www.herkesicinguvenlik.org

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>