>

AŞK - CİNSELLİK

Anlatılmaması Gereken 5 Sır

Haberimizde kendinize saklamanızı önerdiğimiz 5 sır yer alıyor. Tıklayın!...
 
   
 
 
     

BİRAZ GİZEM İLİŞKİYİ UZATIR

Daha sonra birşeyler olur. Birbirlerine dair herşeyi paylaşırlar. Korkularını, hayallerini, düşündüklerini, faturalarını, ilaçlarını.. Biraz romantizm biraz karışık olmaya başlar. Çoğu ilişkilerde çok fazla paylaşım vardır ancak doğru zamanda doğru şeyi paylaşmak önemlidir. İlişkilerin uzun süre devam edebilmesi için, biraz merak ettiren gizem her zaman iyidir. Burada kendinize saklamanızı önerdiğimiz 5 sır yer alıyor. Burada partnerinize karşı dürüst olmayın anlamını çıkarmayın, 5 sırrı okuduğunuzda partnerinizden birşey saklamayacaksınız!

'ZAMANA AYAK UYDURAMAMIYORSUN'


Partnerinizin odanın içinde dolaştığı ve gözlerinizi birbirinizden alamadığınız zamanlar olacak. Ancak bazen de birbirinize hiç çekici gelmeyebileceksiniz. Eğer beğendiğiniz birine benzemesini istiyorsanız veya stil sahibi olsun istiyorsanız hoşlandığınız şeyi övün. Bu ona duygularını incitmeden zamana ayak uydurması yönünde mesaj vermenizi
sağlar.

'İŞYERİNDE DİĞERLERİYLE FLÖRT EDERİM'

Yalan söylemeyin! Erkeklerin % 40'ı ve kadınların % 35'i patronları onlara bakmasa bile flörtöz hareketlerde bulunur. Patronunuza bakacak zamanınız yoksa bile, 8, 10, 12 saat harcadığınız iş yerinizdeki flörtöz ve çekici patronunuza diğerlerinden önemli olduğunuzu göstermek istersiniz. Bunu yöneticiniz size bakarken, kokunuzla veya davranışlarınızla yaparsınız. Cinsel sırlarınızı paylaşmak ister misiniz? Hollwood ünlülerinin çekiciliğini itiraf edin ama yöneticinizin tavırlarını asla!

'ARKADAŞLARINA KATLANAMIYORUM'

Partnerinizin arkadaşları 3 farklı kategoride sınıflandırılabilir; Mükemmel bir paket, yeterince hoş ve siz ikiniz nasıl bir arada olabiliyorsunuz? Bu son kategorideki arkadaşlar çılgın olabilirler. Sorun ne olursa olsun konuşma özgürlüğünüz var. Arkadaşlarından hoşlanmak zorunda değilsiniz ama partnerinizin onlarla sizinle olduğundan daha uzun bir geçmişi olduğu bir gerçek! Kişisel puanlama listeni kendine sakla.. Arkadaşlarıyla kavga etmenin ayrılık sebebi olduğu biliniyor.

'HALA ESKİ AŞKIMI DÜŞÜNÜYORUM'


Eski aşkınızı düşünmeniz doğal gelebilir.Ancak partnerler için internet eskisinden daha büyük bir korkuya neden oluyor. Eski aşkınızı internette arıyorsanız, bu partnerinizi kıskandırabilir. Eskileriniz bırakın geçmişte kalsın ve partnerinizle onlar hakkında hiç konuşmayın!

'SENSİZ YAŞAYAMAM'

Niçin? Birincisi bu doğru değil; siz onlarsız yaşayabilirsiniz. İkincisi uzun ilişkilerin sırrı kendi hayatınıza sahip olmanızdır. Ona aşık olduğunuzu, hoşlandığınızı, tutkuyla bağlı olduğunuzu , takdir ettiğinizi söyleyebilirsiniz. Sensiz yaşayamam diyemezsiniz. Bir partner asla kapana kısılmış gibi hissetmekten hoşlanmaz. İster erkek ister kadın olsun her gün sizinle birlikte olmayı seçmek ister. Ve sizde onunla olmayı seçmekten zevk alırsınız.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>