>

AŞK - CİNSELLİK

Aradığınız Erkeği Nasıl Bulacaksınız?

Muhteşem erkeği bulmanız için işte size çok özel bir rehber...
 
   
 
 
     

AİLE VASITASIYLA

Gerçi insanların büyük bir kısmı, anne babaları aracılığıyla yeni bir erkekle ya da mesela bir aile dostlarının oğluyla tanışmanın görücü usulüne doğrudan giriş anlamına girdiğini düşünerek, bu tip teklifleri büyük bir hiddet ve kesin bir dille reddederler. Oysa bu tavır dar kafalılık anlamına geliyor. Sonuçta kimse size baskı yapıp, "Bu adamla evlenmek zorundasınız" demiyor. Ama ya hoşlanırsanız?

KONSERDE

Malum, konserler her zaman insanların kendilerini rahat hissettiklerini, keyifli ve kaynaşmaya açık oldukları bir atmosfer yaratır ve size düşen de bu atmosferden yararlanmak. Sokakta ya da barda gözünüze kestirdiğiniz bir erkeğe yaklaşmaya cesaret edemiyor olabilirsiniz ama konser ortamında bunu yapmamanız için hiçbir neden yok.

TATİLDE

Yeni erkeklerle tanışmak için en ideal durumlardan biri de tabii ki tatil. Yalnızlığını kabullenip bütün gün oturmak yerine, yanınıza bir arkadaşınızı alıp sahilde yürüyüşe çıksanız, belki de kaderiniz değişecek. Aynı şekilde küçük çaplı kültür turlarını ve doğa yürüyüşlerini de yabana atmamak gerek.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>