>

AŞK - CİNSELLİK

Aranızdaki Kara Kedi Kadın Mı?

Sevgilinizin etrafında dolaşan bir kadının canınızı sıkması çok normal. Peki, bu durumla nasıl başa çıkılmalı?
 
   
 
 
     

Sevgilinizin etrafında dolaşan bir kadının canınızı sıkması çok normal. Onu baskı altına almamak için sesinizi çıkarmıyor olabilirsiniz. Peki, ama çözümün bu olduğuna gerçekten emin misiniz?

İlişki uzmanları partnerinize kiminle görüşüp görüşemeyeceğini söylemenizin ilişkinizi tehlikeye atabileceğini belirtiyor.

Büyük ihtimalle sevgiliniz kendini baskı altında hissedebilir ve bunun için sizi suçlayabilir. En kötüsü istemediğiniz kadınla gizlice görüşebilir. Bu durumda içinizi rahatlatacak en iyi şey, ilişkinizin kaya kadar sağlam olduğundan emin olmaktır.

Peki, sevdiğiniz erkek onu baştan çıkarmaya meyilli bir kadınla vakit geçirirken öylece arkanıza yaslanıp hiçbir şey yapmadan duracak mısınız? Tabii ki hayır! Ona bu konuda yasak koymamanız, aralarındaki ilişkiyi sekteye uğratamayacaksınız anlamına gelmez.

YALNIZCA DOĞRU ADIMLARI TAKİP ETMELİSİNİZ...

SAKİN OLUN!


Kendinizi erkek arkadaşınıza daha yakın hissettiğiniz anlarda ondan bahsetmeye çalışın. Örneğin Pazar günü kahvaltıdan sonraki saatler iyi bir zaman olabilir

Erkek arkadaşınıza hep beraber vakit geçirmeyi de önerebilirsiniz. Ona hoşunuza gitmeyen bu kadınla aynı ortamda bulunarak kendinizi daha güvende hissedebileceğinizi söyleyebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>