>

AŞK - CİNSELLİK

Aşk renginiz hangisi?

Giydiğiniz kıyafetlerden, cep telefonunuzun rengine kadar seçtiğiniz tüm renkler aşk hayatınızı ele veriyor. İşte aşkın renkleri…
 
   
 
 
     
Sarı

Biraz kompleksli ve duruma göre adapte edilebilirsiniz. Öyle derin tutkularınız yok ama doğru bildiğinizden de taviz vermiyorsunuz.

Yeşil

Yeşil seçenler ferah ve saftırlar. Nazik olmalarına rağmen tutkulu değildirler.

Siyah

Aşk hayatınızda derin tutkularınız var ve vazgeçmeyi hiç sevmiyorsunuz. Buna rağmen her zaman terk edilen siz oluyorsunuz.

Kırmızı

Tutkulu aşıkların rengi. Kırmızı cesaret demektir ve eğer gerçek anlamda tutkulu bir aşık arıyorsanız, kırmızıyı ne kadar kullandığına bakın. Kıyafetlerinizde veya aksesuarlarınızda kırmızıya az da olsa yer veriyorsa, aradığınızı bulmuşsunuz demektir.

Beyaz

Doğallık konusunda katı kuralcıdırlar, abartılardan kaçınırlar. Çok romantik oldukları söylenir. Onları sıra dışı bir şey yapmaya ikna etmek kolay değildir.

Kahverengi

Doğru ilişki için bulunmaz bir hazinedirler. Duyguları çok gel-gitlidir ve söyleyeceğiniz ağır bir söz, ilişkinizi bitirebilir, dikkat!

Gri

Kararsız insanların rengidir. Hiçbir şey hakkında heyecanlanamazlar, renkler hakkında bile! Eşlerinin terk etmemesi veya hamile kalmak için sevişirler.

Mavi

Maviseverler de en az kahverengi severler kadar iyi bir çift olurlar. Duygularını kontrol altına almaktan hoşlanmaz, içlerinden geldiği gibi davranırlar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>