>

DİĞER HABERLER

‘Denize Nazır’ spor keyfi

Sports International Spor Merkezleri zincirinin en yeni şubesi, Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde hizmete girdi...
 
   
 
 
     
Tepe Nautilus’ta ‘Denize Nazır’
Sports International Keyfi

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi Tepe Nautilus’ta hizmete giren Sports International, spor yapmayı seven ve zinde kalmayı tercih edenlere sınırsız olanaklar sunuyor. Üç milyon dolarlık yatırımla gerçekleşen Tepe Nautilus Sports International, bilgisayar donanımlı 60’ı aşkın kardio, bisiklet ve step cihazı barındırıyor. Marmara Denizi’nin eşsiz manzarası eşliğinde egzersiz ve spor imkanı sağlayan Tepe Nautilus Sports International, solaryum, masaj/buhar odası, sauna ile dinlenme salonlarına da sahip bulunuyor.

Tepe Grubu ve Jim Carter Amerikan ortaklığı ile kurulan Sports International zincirinin son halkası Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi Tepe Nautilus’ta hizmete girdi. En yeni teknolojiyi içeren egzersiz ve spor ekipmanlarını barındıran Tepe Nautilus Sports International, 1 milyon doları makine ve ekipman olmak üzere 3 milyon dolara mal oldu.

İstanbul Anadolu Yakasının En Büyük Kardio Merkezi
Sports International Tepe Nautilus şubesi, 60’ın üzerinde bilgisayar donanımlı ileri teknolojiye sahip kardio, bisiklet ve step cihazlarını barındırıyor. Tesisin en önemli özelliği İstanbul Anadolu Yakasının en büyük kardio merkezi olmasından kaynaklanıyor. Tesis ayrıca Kadıköy’ün en geniş spin class, yoga ve aerobik alanı olarak öne çıkıyor.

Tepe Nautilus Sports International’ın aerobic programı streching ve flexibility, low impact, taebox, pilates programlarını içeriyor. Merkezde konforlu soyunma odaları, solaryum, masaj/buhar odası, sauna ile dinlenme bölümleri bulunuyor. Teras katındaki kafeterya ise, spor ardından yorgunluk atılırken Marmara Denizi’nden muhteşem bir kesit sunuyor.

Her yaş grubuna uygun programlar sunan Tepe Nautilus Sports International, 20-70 arası kesimleri hedefliyor. Merkezin bir diğer özelliği ise Tepe Nautilus’un akıllı otoparkından Sports International’a doğrudan asansörle ulaşma imkanı sağlaması.

Uzman Eşliğinde İdeal Vücut Ölçüleri

Sports International Tepe Nautilus şubesinin en yeni model ekipmanlar ile donatılmış Beslenme Bölümü’nde uzman ekip, katılımcıları beslenme konusunda bilgilendiriyor, bilgisayar donanımlı programlar ile bireylerin kilo, yağ ve su oranlarını belirleyip ideal ölçülere yönlendiriyor. Merkezin Çocuk Bakım Bölümü ise her sabah 9:00’dan 21:00’e kadar açık kalarak, katılımcılar egzersiz yaparken çocukların eğlenebileceği oyun ve özel aktiviteler sunuyor.

Türkiye genelinde 30 bin kişiye hizmet veren ve 50 milyon dolarlık yatırımla Türkiye’nin en büyük fitness ve tenis kulübü unvanına sahip olan Sports International’in Tepe Nautilus şubesi, kurumun İstanbul Anadolu yakasındaki tek merkezi olarak Kadıköylüleri en gelişmiş fitness ve spor olanaklarıyla buluşturuyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>