>

AŞK - CİNSELLİK

Bunları Yapan Erkekten Korkun!

Bu erkeklerden korkmak gerekiyor!... Yoksa başınıza geleceklere şimdiden hazır olmalısınız...
 
   
 
 
     

1- FARKLI KOKUYORSA:

Sevgiliniz birden yeni bir koku kullanmaya başladıysa korkmayın. Ancak giysilerinde ve vücudunda bir bayan parfümünün kokusu varsa, şüphelenebilirsiniz.

2- SİZİNLE İLGİLENMİYORSA:

Bir zamanlar, her yaptığınız ve her söylediğinizle ilgilenirdi. Ancak birden bütün bunlar önemsiz olmaya başladı. Sadece hastalıklarınızı kabullenmiş ve sizi olduğunuz gibi kabul etmiş olabilir, ancak yepyeni biriyle tanışmış da olabilir. Aşkınız alışkanlığa dönüşmesin, dikkat!

3- YALAN SÖYLÜYORSA:


Eğer açık bir yalanını yakaladıysanız, şüphelenmeye başlayın. Ancak unutmayın, bir kez yalan söylemesi onun her zaman yalan söyleyeceği anlamına gelmez.

4- SİZE YAKLAŞMIYORSA:

Sevgili yerine arkadaş gibi davranmaya başlaması, başka biriyle ilgilenmeye başladığının sinyali olabilir.

5- STİLİNİ DEĞİŞTİRDİYSE:

Giyim tarzında ani ve kesin değişiklikler yaptıysa ve saçlarına her zamankinden fazla özen gösteriyorsa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Bütün bunları sizin için yapmıyorsa, tehlike sinyalleri çalıyor demektir.

6- SPORA BAŞLADIYSA:


Sürekli spor salonuna gidiyor ve kısa zamanda kilo vermeyi amaçlıyorsa, daha dikkatli olun. Bunları sadece sizin için yapıyor olabilir. Ancak spor salonundan dönüp duş aldıktan sonra nereye gittiğini size söylemiyorsa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>