>

AŞK - CİNSELLİK

Dünyadaki Cinsel Yasalar

Dünyada birbirinden ilginç cinsel yasalar var. Bu yasaları okuyunca siz de şaşıracaksınız!...
 
   
 
 
     

• Tasmanya ve Avustralya'nın Gipssland bölgesindeki yas kanunları, kadınların ölen kocasının cinsel organını boynuna asmasını emrederken, Newlyweds'te çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyor.

• Guam'ın kırsal kesimlerindeki ilginç uygulamada, bakire kızların evlenmesi kesinlikle yasaklandığı için, kızlar bekâretlerini para karşılığı bu işi özel olarak yapan kişilere bozduruyor.

• Arizona - Cottonwood'da kanun çiftlere, patlak lastikli bir otomobilin içinde sevişmeyi yasaklamıştır. Eğer araç parkedilmişse ve siz ön koltukta sevişiyorsanız 25 dolar para cezası ödersiniz. Ama eğer arka koltukta bu durumda yakalanırsanız ceza ikiye katlanır.

• Peru'da Alpaka adlı bir tür lamayla cinsel ilişki o derece yaygındır ki, yasalar "evlenmemiş genç erkeklerin bir dişi alpakayla aynı ev veya apartmanda yaşamalarını" yasaklamıştır.

• Kadınların ayaklarını "en erotik" bölüm olarak gören Laoslular, kadınların ayak parmaklarını topluma açık yerlerde göstermeleri kanunla yasaklamıştır.

• Tayvan yasalarına göre, damadın akraba ya da arkadaşlarından biri, yeni gelinin bekaretini alarak onu bu sıkıcı ve istenmeyen görevden kurtarır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>