>

AŞK - CİNSELLİK

En Son Ne Zaman Tek Gecelik Bir Aşk Yaşadınız?

Kadınlar genelde ‘dün gece müthiş bir skor’ yaptıklarından bahsetmekten hoşlanmaz.
 
   
 
 
     

SEKS İLE AŞK BİRBİRİNDEN FARKLI ŞEYLERDİR

Kadın için de erkek için de bu iki kavramı birbirinden ayırmak zordur. Eğer siz de aşk ile seksi birbirine karıştıranlardansanız tek gecelik aşklar size hitap etmeyebilir. Sevdiğiniz bir insanla sevişmek harika birşey kuşkusuz. Fakat seks ve aşk birbirinden farklı şeyler Önemli olan sizin kendi ahlak dünyanız içindeki sınırları çizip ilişkilerinizi bu çerçevede yaşamanız ve kendinize karşı dürüst olmanız.

DUYGULARINIZI VE ORGAZMLARINIZI BİRBİRİNDEN AYIRIN


Bu ayırımı yapabilmek için tek gecelik bir aşktan ne beklediğini çok iyi tartmanız gerekir. Böyle bir ilişki yaşamadan önce kendinize dürüst davranıp bu tarz bir ilişkinin sizin için ne ifade ettiğini düşünün. Seviştikten sonra o adamı bir daha görmek istemeyeceğinize emin olup olmadığınızı sorun kendinize.

ZEVK UNSURUNU UNUTMAYIN

Bu cinsel deneyimi yaşarken karşınızdaki kişinin sizi mutlu etmesini sağlayın. Eğer onun zevk almasını sağlamak hoşunuza gidiyorsa onun mutlu olması için birşeyler yapın. Eğer size birşeyler yapılmasını istiyorsanız onu yönlendirin. Kendinizi tamamen doyuma ulaşmış hissettiğiniz an tek gecelik bu seks deneyiniz başarıyla sonuçlanmış demektir.

YAŞADIĞINIZ ŞEYİN SADECE SEKS OLDUĞUNDAN EMİN OLUN

Daha önce de belirttiğimiz gibi önce ondan ne beklediğinizi sorun kendinize. Daha sonra da onun sizden ne beklediğini öğrenin. Seviştikten sonra birlikte çok fazla vakit geçirip kısa süreli de olsa bir bağlılık yaşamayın.

HEMEN KENDİNİZE BİR HOBİ BULUN

Bir gece önce seviştiğiniz adamı düşünmemek için ertesi gün hemen kendinize bir iş yaratın. Dikkatinizi başka birşey üzerinde yoğunlaştırırsanız o adamı unutmanız kolay olur.

Seviştikten önce de, sevişirken ve seviştikten sonra da kontrollü olmayı unutmayın. İyi şanslar!...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>