>

AŞK - CİNSELLİK

Erkekler ne düşünüyor?

Tonla para döküp, özene bezene aldığınız iç çamaşırlarını siz beğenmesine beğeniyorsunuz da, acaba erkek arkadaşınız, ya da eşiniz de sizle aynı fikirde mi? İşte erkeklerin iç giyimle ilgili düşünceleri...
 
   
 
 
     
İç çamaşırı, hem kadınların, hem de erkeklerin ilgisini çeken bir konu. Hele de son yıllarda daha farklı kumaş, desen ve modelin kullanıldığı ürünlerin piyasaya sürülmesi, iç çamaşırı alışverişini zevkli bir işe dönüştürmüş durumda. İç çamaşırı almaya çıktığınızda, muhtemelen üzerinizde iyi duran ama aynı zamada seksi ve hoş bir model satın almak istiyorsunuz. Ama kabul edin ki, erkek arkadaşınızı, ya da eşinizi de düşünmüyor değilsiniz. Peki ama acaba erkekler iç çamaşırı zevkiniz hakkında ne düşünüyor? Dikkatle seçtiğiniz takımları takdir ediyorlar mı, yoksa farkında bile değiller mi? Bu soruların cevaplarını bulmak için detaylı bir araştırma yapmak zor olacağından, yakın çevredeki erkeklerin görüşlerine başvurduk.

String'siz olmaz

Kadınların string'ler konusunda iki ayrı kutupta toplandığı bilinen bir gerçek ama erkeklerin ne düşündüğünü pek bilmiyoruz. Gayet amatörce yapılan mini araştırmamıza göre, erkekler de kadınlardan farksız. Yüzde 50'si string'lerin seksi olduğunu ve bunu giyen kadının poposunu büyük göstermediğini savunurken, geriye kalan yüzde 50 de, bunu giyen kadının güzel bir vücudu ve yuvarlak kalçaları olması gerektiğini belirtiyor.

Erkeklerin favorileri

70'lerin düşük belli şort tarzı külotları bu ara pek moda ama maalesef herkeste güzel durmuyor. Erkeklerin bunlar hakkındaki görüşü, bu şortların şık ve modaya uygun olduğu yolunda. Üstelik bunları giymek için incecik olmanız da gerekmiyor. Ama göbekliyseniz, o zaman bu külotlar ilk tercihiniz olmayabilir. Buna karşılık vücudunuz sıkıysa ve vücut hatlarınız da düzgünse bu şort tarzı külotlar kesinlikle erkekler tarafından beğeniliyor.

Bir diğer takdir gören model de, kenarları yüksek ve ince ama göbek kısmı oyuk olan külotlar. Bunlar genellikle seksi olarak değerlendiriliyor. Peki ya iç çamaşırında uyum konusu? Yani siz onca parayı takımlara veriyor, ya da takım olmayan iç çamaşırlarınızı birbirine uydurmaya çalışıyorsunuz. Peki bunca çaba işe yarıyor mu? Erkekler bunu fark ediyor mu, yoksa umurlarında bile değil mi? Belki şaşıracaksınız ama erkekler bunu kesinlikle fark ediyor ve birbiriyle uyumsuz iç çamaşırlarının kötü göründüğünde de hem fikirler. Bu nedenle iç çamaşırlarınızı takım almakta fayda var. Ya da en azından beyazla beyaz, siyahla siyah giymeye gayret edin.

Seksi mi, ucuz mu?

Erkekler seksiyle adi arasındaki ince çizgiye de dikkat çekiyor. Mesela kırmızı genelde sevilen bir renk, çünkü seksi görünüyor. Ama kırmızı saten olursa, işler değişiveriyor. Çünkü erkeklerin bakış açısına göre saten ucuz bir hava veriyor. Ucuz, dantelden iç çamaşırları da pek takdir toplamıyor. Dantel seviyorsanız, biraz para dökmeniz ve şık bir şeyler almanız ve renk olarak da siyahı seçmeniz erkeklerin tercihi. Bir diğer tercih de, ağ kısmın şeffaf olması.

Minimalist misiniz?

Eğer minimal şeylerden hoşlanıyorsanız, hemen ümitsizliğe kapılmayın. Erkekler beyaz pamuklu iç çamaşırları konusunda da iki gruba bölünüyorlar. Kimisi bunları seksi bulurken, kimisi de hayal gücünden yoksun olduğunu düşünüyor. Ama Calvin Klein tarzı minimalistlik herkesten onay alıyor. Bu tarz iç çamaşırları hakkında erkeklerin görüşü: seksi, minimal ve pratik oldukları şeklinde.

Kesinlikle kabul görmeyenler

70'ler tarzı düşük belli şortu andıran külotları beğenseler de, erkek modeli daha yüksek belli, boxer'a yaklaşan modellerden kesinlikle hazzetmiyor erkekler. Gene yüksek belli, kalın kenarlı külotlar da baştan reddedilenler arasında ve tutkuyu katletmekle suçlanıyorlar. Ayrıca külotlu çoraplar ve jartiyerler de çoğu erkek tarafından doğal olmayan bir seksi olma çabası olarak görülüyor.

En çok nefret edilenler arasında ise pantalonlardan fark edilen külot çizgisi ve sütyenlerden taşan göğüsler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>