>

MODA - STİL

Sevgililer Günü`nde “Aşk”a, Bestyle ile Adım Atın!

Sevgililer Günü’nde “Aşk”ın ayak sesleri özel koleksiyon da....
 
   
 
 
     

Türkiye’nin yenilikçi ayakkabı markası Bestyle, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel tüm sevenlerin kalbini ısıtacak özel bir koleksiyona imza attı. Sizin ve sevgilinizin en özel gününü “aşk dolu adımlarla tamamlamak” için, ihtiyacınız olan her şey Bestyle’ın eşsiz koleksiyonunda yer alıyor.

Sevgililer Günü'nde adımlarınız aşkla dolu olsun

Bestyle Ayakkabı’nın Sevgililer Günü’ne özel ürettiği koleksiyonda öne çıkan kırmızı rugan model (*), aşkın renginde üretildi. Tarzıyla kalbinizi ısıtacak, içi ve dışında kullanılan deri malzemesiyle ayaklarınızı saracak bu özel model, 36 ve 41 numaralar arasında satışa sunuluyor ve burun kısmındaki gold metalik görünüm detayı ile gecenize ışıltı katmayı vaat ediyor.

Sınırlı Sayıda Üretildi

Aşk dolu adımlar içeren Bestyle Sevgililer Günü Koleksiyonu sınırlı sayıda üretildi. Bu özel günde şıklığınızı taçlandıracak eşsiz tasarımları kaçırmamak ve adımlarınızı aşkla atmak için www.bestyle.com.tr ’yi ziyaret edebilirsiniz.

Özel İndirimler

Türkiye’de Katy Perry Collections’ın tek yetkili distribütörü olan ve 18-60 yaş arası gruba hitap eden topuklu, sneaker, loafer, casual bot, çizme, sandalet ile terlikten oluşan Bestyle ürünleri, modanın ve rahatlığın bir arada mümkün olduğunu gösteriyor.

Bestyle, 14 Şubat’ta aşkı ayağınıza getiriyor

Sevgililer Günü'nün yanında kendinize ve sevdiklerinize unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız, Bestyle modellerini web sitesinde görebilir, geçerli özel indirimlere de göz atmayı unutmayın.

(*) www.bestyle.com.tr ‘deki Perakende Satış Fiyatı: 2.950 TL 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>