>

MODA - STİL

Katerina Ekşioğlu’nun “Fall Winter 23” Koleksiyonu Ivana Sert’in Tercihi Oldu!

Tasarımlarında rahatlık ve şıklığı önemseyen Katerina Ekşioğlu, moda dünyasında sağlam adımlarla ilerlerken; sanat dünyasının dikkatini çekmeye devam ediyor.
 
   
 
 
     

Kadınların giydikleriyle kendilerini özgür, feminen ve bir o kadar özgüvenli hissetmelerini sağlayan Katerina Ekşioğlu, moda dünyasında önemli başarılara imza atmaya devam ederken; sanat ve cemiyet dünyası da Ekşioğlu tasarımlarına yoğun ilgi göstermeyi sürdürüyor. Stil programıyla ekranlara tekrardan geri dönen Ivana Sert, tercihini Katerina Ekşioğlun’nun “Fall Winter 23” koleksiyonundan yana kullandı. Moda programıyla seyircinin önüne çıkan Ivana Sert, Katerine Ekşioğlu imzalı havuç kesim tafta pantolon ile moda tutkunlarının beğenisini kazanırken; Ekşioğlu’nun zamansız parçalarıyla doğal kumaşların birleştiği zirkon taşlı ceket ve dantel gömleği ile ön plana çıktı.Katerina Ekşioğlu, koleksiyonlarında kontrast renk seçimleriyle mevsimin havasını yakalarken; siyahın asil tonuyla “Fall Winter ’23” koleksiyonunu ruhunu özetliyor. Karakteristik ve net çizgileriyle iddialı olmasının yanı sıra; taşlar, fiyonklar ve ince dokunuşlarıyla bakışları üzerine toplayan Ekşioğlu, kadınların girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekmesine sebep oluyor.

Katerina Ekşioğlu, eşişiz tarzı ve feminen çizgilerini ön planda tuttuğu koleksiyonlarıyla sanat ve cemiyet dünyasının tercihi olmayı sürdürürken, göz alıcı tasarımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Katerina Ekşioğlu tasarımları ile ilgili detaylı bilgi için  https://katerinaeksioglu.com/ adresi ziyaret edilebilir.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>