>

MODA - STİL

Cezbeden Zoom Şıklığı

Yaşam alanlarının kapanmasıyla birlikte artık özel davetlerin, buluşmaların yerini Zoom buluşmaları aldı.
 
   
 
 
     

Kendimiz olmayı seçtiğimiz bir telefon ekranındaki bu stil kültürümüzde olmaz olmazların içerisinde takılarımız da yer aldı. Takılar, modanın ötesinde, o andaki şıklığa ve stilimizin bizi yansıtmasında en büyük eşlikçilerimiz oldu. Modadan bağımsız, mücevherin önemli bir role gelmesi takılarımıza duyduğumuz tutkuyu daha da çok arttırırken, stilimizde yeni yaratıların önünü açtı.

Pandemi dönemindeki eğilimler kendi içerisinde yarattığı dünyanın stil kodlarını da oluşturdu. Mücevher modasında görülen geometrik, yalın etkiler ile birlikte tamamen zıt köşede maksimal etkili çoklu takılar da oldukça etkili.Bu etkiyle sanal buluşmalarda ikonik, karakterli, hikayesi olan ve moda ruhu yüksek tasarımlara yönelmemiz, mücevherleri bir adım ileri götürerek tavır sembolü haline getirmemizi sağladı. Her ortamda karakterimizi yansıtan bu mücevherler tarzımızı yüceltirken, online stilimize ise taze bir soluk getiriyor. Ekrandaki minik kareler içerisinde farkımızı ortaya koyan cesur küpeler, karşı konulmaz zincirler özgüvenli bir duruşun tamamlayıcıları arasında. Tarzına modern, sürpriz ve eğlenceli detaylarla başka bir seviyeye taşımak isteyenler ise tercihini daha geometrik ve figür odaklı tasarımlardan yana kullanabilir. Ellerin ve kolların çokca sahnede olduğu sanal buluşmalarda bol bol yüzük ve bileklik ile maksimalist görünümü oyuna dahil edebilirsiniz. Her sezon tutkunu olduğumuz pırlanta tasarımları ise iddasına renkli taşlarla devam ediyor. Renkli ve yaratıcı pırlanta tasarımlarla kendi ‘sanal’ eserinizi yaratabilirsiniz. Tasarım frekansı yüksek, tarihi hikayelerden esinlenen, bereket temalı tasarımlar ile nazardan koruyan takılar hem sizin hem sizi izleyenlerin ruhunu beslemeye hazır.

Sanal buluşmaları mücevher tasarımların aykırı gücünden yararlanarak daha da eğlenceli hale getirmeye hazır mısınz? Takı modasının trendlerini belirleyen Atasay tasarımları ile stilinizi şimdi güncelleyin.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>