>

AŞK - CİNSELLİK

Erkekler neleri kafaya takar?

Başlığı görünce aklınıza hemen seks gelmesin! Onların seks dışında da kafalarını kurcalayan bir yığın şey var. Neler mi?
 
   
 
 
     
İşte size erkeklerin neyi önemseyip neyi önemsemediklerine dair bazı ipuçları!

Arkadaşlarınızın onun hakkındaki düşünceleri!

Onları en çok korkutan şey arkadaşlarınızla tanışmak. Çünkü arkadaşlarınızın onu sevmesini ve düzgün biri olduğunu düşünmelerini ister.

Sevgiliniz sizi gerçekten önemsiyorsa arkadaşlarınızın yanında olduğundan farklı görünüp rol yapmayacaktır. Bu şekilde doğal davranırsa ilişkinizde geleceğe yatırım yaptığını düşünebilirsiniz.

Ayakkabılarınızın rahatlığı!

Bir erkek sadece ayakkabılarınıza bakarak bile gecenizin nasıl geçeceğini tahmin edebilir. Yüksek topuklu ve sivri burunlu bir ayakkabı giydiğiinizde gece boyunca oturduğunuz yerden kalkamayacağınız anlamına gelir.

Eğer biraz kısa olmayı göze alıp, düz bir ayakkabı giyerseniz; dans edebilir, karaoke yapabilir hatta bir bara gidip geç saatlere kadar takılmaya hazırsınız diye düşünür. Rahat ayakkabılar giyin ki ilişkilerinizde adımlarınızı sağlam atın.

Aldığı çiçeklerin solması!

Bir erkeğin size çiçek vermesinin nedeni; yaşadığınız ilişkide duyduğu heyecanı sizinle de paylaşmak istemesidir.

Çiçekler; sevgiliniz yanınızda olmadığında, salonunuzda veya evinizin baş köşesine onu temsil eder. Eğer o çiçeklere iyi bakmazsanız, ilişkinize olan inancınızı yitirdiğinizi düşünebilir.

Doğum günleri!

Sevgilinize doğum gününde dünyaları almanız gerçekten çok ince olduğunuzu gösterir. Ama aslında erkekler o güz özel hiç bir şey yapmak istemezler. O güne özel hiç bir plan yapmayın. Ama isterse eğlenmeye de hazır olun.

Çantanızın marka olup olmadığı!

Giyim kuşamınıza gösterdiğiniz özen hiç bir dikkatli erkeğin gözünden kaçmaz. Ancak pek çok erkek için önemli olan uyum içinde giyinmiş olmanızdır.

Küçük bir servet harcayarak aldığınız pek çok aksesuarın markasından haberdar bile olmaması ihtimalini aklınızdan çıkarmayın.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>