>

AŞK - CİNSELLİK

Erkekleri Partnerinden Soğutan Ayrıntılar

Kadınlar erkekleri baştan çıkartmak için her şeye sahip olduklarında bile, küçücük ayrıntılar erkeklerin uzaklaşması için yeterli olabilir.
 
   
 
 
     

ERKEKLERİ PARTNERİNDEN SOĞUTAN ÖNEMLİ AYRINTILAR

Kadın bedeni her coğrafyada erkeği baştan çıkartmakla beraber yine aynı kadın bedeni bir o kadar partnerinizi sizden uzaklaştırabilir.

Tüy problemi çoğu kadının sorunu; siz siz olun göğüs ve etrafındaki tüylerinize bir çözüm yolu bulun. Zira erkeklerin başını döndüren göğüslerinizin tüylü olması, sizden hoş olmayan bakışlarla kaçmalarına sebep olabilir.

Sırtımızı her ne kadar biz göremesekte sırtımızda ki tüylenme partnerinizin gözünden kaçmayabilir. Bu görüntü uzaktan farkedilmese de yakından korkutucu olabilir.

Kolsuz kıyafetlerimizi yaz kış kullanırız ve koltuk altında farkedilen tüyler partnerinizin sizin hakkınızda ‘eğer koltuk altı bu durumdaysa, kimbilir vücudunun diğer kısımları ne durumdadır’ diye düşünmesine sebep olabilir. Bu nedenle koltuk altınızın tüysüz olmasına özen gösterin.

ŞİMDİ SIRA EN ÖNEMLİSİNDE...

Erkekler anneanne pijamalarından kaçacak delik ararlar. Her ne kadar onların içinde bile seksi gözüktüğünüzü söylese de bu laflara sakın kanmayın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>