>

AŞK - CİNSELLİK

Flört Teknikleri

İki yan masada oturan adamı çok beğendiniz. Dikkatini çekmeye karar verdiniz. Peki şimdi hangi taktiklere baş vurmalısınız?
 
   
 
 
     

Barda oturuyorsunuz, iki yan masada oturan adamı çok beğendiniz. Erkekler hakkında saydığınız sahip olması gereken özelliklerin hepsini taşıyor. Tam sizin tipiniz. Dikkatini çekmeye karar verdiniz, zaten herkesçe bilinen bir şey bu kadınlar kendilerine güvendiği zaman erkeklerin dikkatini çekiyorlar. Sizi fark etmesini bekliyorsunuz ve işte oldu, sizi fark etti. Ancak siz onun sizinle konuşmak için yanınıza gelmesini beklerken o kalkıp gitti; sizi onlarca sorunun içinde bırakarak.

Onun kalkıp gitmesinin birçok sebebi olabilir; evlidir, sevgilisinden yeni ayrılmıştır, cinsellik konusunda tercihleri farklıdır ve liste böyle uzar gider, ancak bir tanesi üzerinde durulmaya değer: erkekler ilgi görmek hoşlarına gitse de, bir kadının kendileriyle gerçekten ilgilendiğini gördüklerinde ne yapacaklarını bilemezler ve korkup kaçarlar. Size düşen sadece onun dikkatini çekmek ve bütün kartlarınızı oynamamak. Siz ona orada olduğunuzu gösterin ve bütün ilgiyi üzerinden çekin. Arada bir kaçamak bakışlar atabilirsiniz ancak onunla ilgilendiğinizi kesinlikle belli etmeyin. Bırakın o sizinle konuşmanın yollarını arasın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>