>

AŞK - CİNSELLİK

Hangi Mevsimin Aşkısınız?

Bazıları için aşk, yazdır. Bazılarına göre de kışın sevmek başkadır. Peki ya sen hangi kategoridesin?
 
   
 
 
     

KIŞ AŞKI

Kışın gelmesiyle, sevgiliye olan ihtiyaç artmaya başlar. Üşüyen elin ısınmaya, üşüyen bedenin içten, sımsıcak bir sarılışa ihtiyacı vardır.

Bitmek bilmeyen yorgunlukların, sıkıntıların paylaşılacağı dostane bir sevgili arar insan. Bazen bir damla yağmur, bir kar yağışı haberi bile duyguların tetiklenmesine yeter. Yazı sevmez böyle insanlar, kış aşkıdır çünkü onların beklentisini karşılayan. Sıradan bir akşamda, bir battaniye altında sevgiliyle izlenen filmlerin tadını hiç bir şeyde bulamaz.

BAHARI BEKLEYEN KUMRULAR

Onlarda, ne yazın kavurucu sıcakları tetikler aşkı, ne de kışın buz kesmiş havaları. Duygularındaki artışa baharın gelmesi sebeptir. Açan çiçeklere baktıkça, uçan kelebeklere, aşık olmak isterler. Bir insanla paylaşmak duygularını, sevilmek, ilgi görmek...

Hislerini dozunda yaşamayı seven kişilerdir aslında bu tarz insanlar. Uç noktalarda fazla gezinmezler, ufak şeylerden mutlu olurlar. Baharın esrarengiz kokusu onları büyüler, zihinlerini allak bullak eder ve bunun sonucunda da aşka ihtiyaç duyarlar.

İÇİNİZİ ISITAN YAZ AŞKI

İş stresinden, yorgunluktan soyutlanmak isteyen insanlar yazın tatil moduna girmelerinin de etkisiyle daha fazla duygusallaşmaya başlarlar.

Belki de bir bakıma kafa dağıtma biçimidir. İlişkiler mevsimlerden etkilenir derler, bunun doğruluk payı da oldukça fazladır.

Kışın yağmurlu, soğuk, karanlık havalar insanların psikolojisinde önemli rol oynar. Bir bakıma bunalımlı günlerin habercisi olan bu havalardan ilişkilerde nasibini alır. Bu özellikteki insanların mevsimleri yazdır. Yazları aşık olur, kışları yalnız kalmayı tercih eder.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>