>

AŞK - CİNSELLİK

Hassas noktalarını biliyor musunuz?

Sevgilinizin vücudunu yeterince tanıdığınızı düşünüyor musunuz? Göz kapaklarından ayak parmaklarına kadar uzanan bir gezintiye çıkmaya ne dersiniz?
 
   
 
 
     
Mutluluğun sırrı çiftlerin birbirini çok iyi tanımalarında yatar. Öyle ki karşınızdakinin sadece huyunu bilmeniz yeterli değildir.

Sevgilinizin vücudunu ne kadar iyi tanırsanız o kadar sağlıklı bir cinsel yaşantınız olur. Bu da mutlu bir ilişki için kaçınılmazdır. Peki sevgilinizin vücudunu yeterince tanıdığınızı düşünüyor musunuz? Ondaki gizemi dokundukça keşfedin. Emin olun ki karşınıza yeni şeyler çıkacak ve her ikiniz de oldukça heyecanlı ve zevkli anlar yaşayacaksınız.

Göz kapakları ve dudaklar

Şefkatle yüzünü iki eliniz arasına alın ve derin derin gözlerinin içine bakıp, onu bakışlarınızla hapsedin. Buna kesinlikle karşı çıkmayacaktır. Gözlerini kapatıp kendinden geçer gibi nefes almaya başladığında, bilin ki dudaklarınızın birleşmesini bekliyordur.

O teslim olmaya hazır olsa da siz acele etmeyin. Göz kapaklarına ufak öpücükler kondurup, yüzünde gezintiye devam edin. Nabız atışlarını hissedene kadar öpücükleri arttırın. O heyecanlandıkça siz ritmi yükseltin. Öpücükleri, hızlandırıp birden yavaşlatın sonra bir daha bir daha... Müthiş bir heyecan dalgasının sizi alıp götürmesine izin verin....

Yüz bölgesinde onu son derece heyecanlandırabilecek ufak bir nokta daha var. O da dudak kenarları. Dilinizin ucuyla usul usul dudaklarının etrafında gezinin. Oldukça heyecanlı olduğunu hissettiğiniz anda üst dudak ile alt dudağının birleştiği ince çizgide durun. Gerisi sizin yaratıcılığınıza kalmış...
Göğüs

Şimdi sıra sizde. Onun tüm okşama, dokunuş ve öpücüklerini bu kez de siz ona gösterin. Tutkulu öpücükler büyük etkiler gösterir. Ya da iyi bir masaj veya okşamalarla dolu uyarıcı dokunuşlar da iyi gelecektir. Her erkek sevgilisinin yumuşacık ellerini göğsünde hissetmeyi, öpücüklere boğulmayı sever. Onu daha çok heyecanlandırmak için yavaş nefes alış verişlerinizi göğsünde hissetmesini sağlayın.

Eller

Ellerine öpücükler yağdırırken gözlerini kapatmasını sağlayın. Çoğu erkek pek yaşamadıklarından dolayı ellerinin öpülmesinin ne kadar duygusal bir olay olduğunun farkında değildir. Bir erkek elinde 40.000 sinir ucu bulunmaktadır. Bu sinir uçlarının öpücüklerle uyarılması onu son derece tahrik edip heyecanlandırır. Hisleri aniden bir duygu seline dönüşüverir. Önce işe bir veya iki tırnağınızla onun avuç içinde ufak ama gittikçe büyüyen daireler çizmekle başlayın. Ardından pamaklarına bir bir ellerinizle sonra da dilinizle masaj yapın. Bu ona son derece zevk verecektir.

Kalça

Yavaş yavaş kalçasının alt kısmından masaj yaparak üst ve iç kısımlara yönelin. Arada ateşli öpücüklerle olaya biraz daha renk katmaya bakın. Ancak en hassas bölge vücudun üst kısmıyla üst kalçanın birleştiği yerdir. Yani beli. Bel kısmına ateşli öpücüklerle masaj yapmaya özen gösterin.

Ense

Erkekler enselerine dokunulmasından son derece zevk alırlar. Ensesine konduracağınız ufak ısırıklar çok hoşuna gidecektir. Isırıkların ardından önce yavaş tempoyla ardından da hızını gittikçe arttırarak onu öpüceklere boğun. Bu esnada ek olarak ellerinizle saçlarını karıştırıp saç tellerinin arasında gezinebilir veya şefkatle başını okşayabilirsiniz.

Karın

Onu doruk noktasına getirmeden evvel mutlaka ama mutlaka göbek deliğinde ara verin. Erkeğin göbek kısmı çok hassas bir bölgedir. Bu nedenle çok yavaş ve nazik olmaya özen gösterin. Elinizle karnını şefkatle okşayın. O bu okşamalarda sevginizi hissedebilmeli. Karnı ile göğsü arasındaki git geller onun ateşini yükseletecek, heyecanlanmasına ve daha fazlasını istemesine neden olacak.

Ayaklar

Ayaklar ve ayak parmakları fazlasıyla heyecan uyandıran, uyarıcı bölgelerdir. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ayaklarını gıdıklar gibi okşamamak olmalı. Aksi takdirde sevgiliniz zevk almaktan çok gülme krizine kapılacaktır. Ayaklarına dil darbelerinizle ve elinizle temas ettiğinizde tepkilerini iyi ölçün ve kendinize ona göre yön verin. Yüz ifadesi ve arada çıkaracağı sesler size doğru yolda olup olmadığınızı gösterecektir. Örneğin onun ayaklarını topuklarından başlayarak kremleyebilir, usul usul yaramaz bir çocuk gibi parmaklarını çekebilir hatta kremlemeden önce o parmakları ısırabilirsiniz de. Bu esnada da hassas noktalara masaj yapmış olup onu uyarabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>