>

AŞK - CİNSELLİK

İçkiniz sizi ele veriyor

İçtiğiniz içki, dişi yönünüz, davranışlarınız ve kişiliğiniz konusunda etrafınızdakilere bilgi veriyor. Hem de belki de siz farketmeden!
 
   
 
 
     
Hangi içkinin hangi mesajı veriyor?

Mojito; seksi içkilerin en başında gelir. Bu içki kişinin cesur ve keyifli olduğuna işaret eder. Rom, limon, taze nane ve sodadan oluşan bu ferahlatıcı içki kadının yatakta olağanüstü ve yeniliklere açık olduğunu anlatır. Belli bir tarzları olduğunu göstermeyi seven ve klasik takılan kadınlar Manhattan siparişi vermeli. Ancak bu içki tercihi bir tür seçkinliğe ve özel olmaya karşı da eğilim demektir. Bu nedenle bu içkiyi tercih eden kadınla birlikte geçirilen bir gecenin ardından, bu Lady oldukça pahalı hediyeler bekler.

Ancak Margarita içmeyi tercih eden bir kadınla vahşi ve neşeli vakit geçirilebilir. Oldukça kuvvetli bir karışım olan Tequilla'da yaşamı ve sevgiyi dolu dizgin yaşayan ve tadını çıkaran bir kadın olduğunu anlayabilirsiniz. Tequilla'da verilen mesaj şudur: “sarhoşken kendimi tutamam!”

Oysa Martini içmeyi sevenlerin verdiği mesaj bambaşka: James Bond'un en sevdiği kokteyli içen kadının oldukça güçlü bir kişiliği ve sade bir zerafeti vardır. Bu kadın kesinlikle bir gecelik maceraya kendini kaptırmayacak ve zor elde ediliri oynamayı sevecektir. Ancak bu kadının sert kabuğunu kırabilen erkek, onun ihtiraslı yanlarını keşfeder.

“Sex on the beach” içmeyi tercih eden kadınlardan uzak durmak gerekir. Onlar daha çok hep birlikte eğlenip, neşelenmek için birliktedir.

Aşırı ısrarcı erkekler onların canını sıkar. Aslında yazık, çünkü bu kokteyli seçen birisi bu konuda rahat ve taşkın olur. “Sex ve City” sayesinde ünlenen bu kokteyl oldukça şık bir tür içkidir. Bunu içen kadınlar, tasarım ve modayla, özel ayakkabılar ve makyaj malzemeleriyle çok ilgilenirler. O kadını bu konularla kandırmayı ve ilgini çekmeyi başaran bir erkeği heyecan verici bir gece bekleyebilir. Ancak seks sonrasında hemen banyoya kaybolan bu kadın, makyajını tazelemeyi sever. Bu nedenle şaşırmamak gerekir.

Bira ve Şarap içen bayanların sıkıcı olduğunu düşünenler kesinlikle yanılıyor. Özellikle egzotik bira türlerini tercih eden kadınların deneyimleri açısından daha olumlu olduğunu göstermiştir. Ancak bunları içen bir kadın sürekli aynı ışığa doğru yönelir. Bu da seks hayatında da herhangi bir değişiklik veya sürprizlerin olmayabileceği anlamına gelir. Şarap içmeyi seven hanımlar sevdikleri şarap türünü seçerken özenli davranıyorsa genellikle karışık bir yapıya sahiptirler. Onlarla geçirilecek bir aşk gecesi heyecanlı olabilir ama saatlerce süren sohbetlerle de bitebilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>