>

AŞK - CİNSELLİK

İhanetin Başlayacağı Zaman Belli Mi?

İşte ihanetle ilgili aklınızdaki bazı soruların cevapları…
 
   
 
 
     

Uzmanlar ihanetin seksle başladığını düşünüyor. Ayrıca günümüzde Internet de önemli bir faktör olmaya başladı. Birçok insan internet'te hiç tanımadıkları insanlarla sanal seks yaşayabiliyor. Tabii bu durum gerçek sekse benzemiyor. Ancak uzun bir zaman dilimine yayılan ve sürekliliği olan sohbetler de ihanet olarak kabul ediliyor. Hatta bazı durumlarda sürekliliği olan sanal seksin, bir gecelik ilişkilerden daha tehlikeli olduğu da belirtiliyor…

İHANETLE İLGİLİ AKLINIZDAKİ BAZI SORULARIN CEVAPLARI;

İHANETİ NASIL ANLATMALI?


Dün gece olanları anlatmalı mı? Yoksa susmalı mı? Sonsuza dek vicdan azabı ile mi yaşamalı yoksa ilişkinin bitmesini göze almalı mı? İşte bu noktada çok zor bir karar vermek gerekiyor. Ancak uzmanlara göre bir gecelik olan ve daha sonrasında pişmanlık duyulan ihanetlerin anlatılmasına gerek yok. Fakat mutlaka söylenmesi gereken ihanetler arasında korunmadan girilen ilişkiler gelir.

DOĞRU KELİMELERİ BULMAK GEREKİR!

Vicdan azabı çeken kişilerin çoğu ihanetlerinden söz eder. Ancak önemli olan bunu karşı tarafa nasıl anlatacağınızdır. Uzmanlar kesinlikle diğer kadın ya da erkekle yaşanan cinsel ilişkinin detayına girilmemesi gerektiğini vurguluyor. Aksi takdirde sadece ihanete uğrayan eşinizi daha da çok üzecek ya da çileden çıkartacaksınızdır. Ancak sizi bir başkasının kollarına attıran unsurun ne olduğunu anlatmanızda fayda var.

İLİŞKİYİ KRİZDEN KURTARMAK!

Ufak bir ihanet hemen ilişkinin bitmesi gerektiği anlamına gelmez. Tam tersine birçok insan ihanet ettikten ya da ihanete uğradıktan sonra ilişkilerinin daha verimli olduğunu söyler. Çünkü belki de ihanet sayesinde ilişkide yıllardır ters giden noktaları düzeltme fırsatını yakalayabilirsiniz. Tabii ihanete uğrayan kişinin güveninin azalması da olası bir durum. Ayrıca ilişkinin bitmesi de büyük bir olasılık.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>