>

AŞK - CİNSELLİK

İlişkilerinizde İnternetin Yerini İyi Belirleyin!!!

Bağımlılık olarak nitelendirmek için interneti nihai şekilde kullanmak gerekiyor. Mesela sadece sosyal medya için…
 
   
 
 
     

Aslında sadece sosyal medya için bile kullanıyor olsanız internet size iletişim kolaylığı sağladığı için bunu bir bağımlılık olarak tanımlamak yanlış olabilir. Çünkü önceki yıllarda da iletişim ihtiyacı duyuyor ancak bu ihtiyaca cevap verecek alt yapıya sahip olamıyorduk. Gerek teknolojimiz gerekse bütçemiz buna izin vermiyordu. Ama artık gençler, yetişkinler ve çocuklar internet sayesinde iletişim konusunda zorluk yaşamıyorlar.

Peki internet bağımlılığı olarak tanımlayabileceğimiz yani internetten zarar görme ve buna karşı koyamama durumu ne olabilir?

Tanımadığınız insanlarla tanışmak için harcadığınız vakit, internet bağımlılığı konusunda değerlendirilebilir. Çünkü bu şekilde zarar görmek de mümkün. İnsanların kendilerini doğru tanıtmadığını, birbirlerine zarar verdiğini hatta bundan en çok da kadınların zarar gördüğünü biliyoruz. Eş arayışları için internetin hala uygun bir mecra olmadığını düşünüyoruz.

Bunun için insanların daha dürüst, daha şeffaf hayat sürmesi gerekiyor. Ve bu henüz mümkün değil.

İlişkilerinizde internetin yerini iyi belirleyin. Özel hayatınıza alacağınız kişiyi internette aramayın. Arkadaşlık siteleri, chat siteleri internetin kirli yüzüdür, bulaşmayın. Bizden söylemesi...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>