>

AŞK - CİNSELLİK

İsteyene ek cinsel organ, beyne orgazm çipi

Gelişen teknoloji, yaşamın her alanında olduğu gibi 'yatak odasında'da kulağa inanılması güç gelen yeniliklere yol açacak.
 
   
 
 
     
Alman sosyolog Klaus Fieseler'in görüşlerini anlattığı Seks Mitleri adlı kitabı çarpıcı örneklerle dolu.

Fieseler kitabında, operasyonla yerleştirilecek olan ek cinsel organ, beyne takılan orgazm çipleri ve hatta erkeklerin de çocuk doğurabilecek olması gibi ilginç konulara değiniyor.

Sosyolog Fieseler, cinsellik uzmanları ve psikologların yanısıra sıradan insanlarla da görüşerek hazırladığı kitabında cinsellik ile ilgili yaygın mitlerin temelini bulmaya çalışıyor.

Bu röportalardan ortaya çıkan ve geleceğin cinselliğine ilişkin düşüncelerin en çarpıcısı gen teknolojisi sayesinde dileyene ek cinsel organ taktırabileceği. Tıpkı bugünün estetik cerrahi ya da organ nakli operasyonları gibi parasını veren herkes bir taneden fazla cinsel organa sahip olabilecek.

Fieseler'in kitabına göre, internet teknolojisinin gelişmesiyle yaygınlaşan sanal seks olanakları da gelişecek. Bilgisayardaki simülasyon sayesinde artık sanal seks ile gerçeği birbirinden pek de farklı olmayacak.

Fieseler'in kitabında değinilen konulardan biri de orgazm çipleri. Bu sayede insanoğlu cinsellikten, şu anda olduğundan daha fazla keyif alıp daha fazla orgazm olabilecek.

Seks Mitleri adlı kitaba göre 2020'li yıllarda erkekler de karın bölgelerine rahim yerleştirilerek hamile kalabilecek.

Kaynak: Hürriyet

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>