>

AŞK - CİNSELLİK

Kadınların Hoşlandığı Tipler

Bugün sizlere kadınların ne tür erkeklerden hoşlandığından bahsedeceğiz...
 
   
 
 
     

Kadınlar doğaları gereği her daim sevilmek ve ilgi görmek isteyen varlıklardır. Dolayısıyla siz erkeklerin kadınların ilgilerini çekmek için nasıl davranmaları gerektiği önemlidir. Bugün sizlere kadınların ne tür erkeklerden hoşlandığından bahsedeceğiz...

Romantik Erkekler: Bu tip erkekler kesinlikle klasik romantik erkeklerdir. Kadınlar romantizmi sever. Sevilmek ve sürekli ilgi görmek kadınlara her zaman cazip gelmiştir. Kadınlar içindeki duygusallığı bu tip erkeklere daha rahat gösterdiğinden romantik erkekler kadınların ilk tercihidir.

Kendine Güvenen Erkekler:
Kendinden emin ve koruma duyguları yüksek olan erkeklerdir. Kendine olan güveni o kadar yüksektir ki sizi iş arkadaşlarınızdan, erkek arkadaşlarınızdan kıskanmaz ve daima arkanızda dururlar. Kadınlar için ideal erkek tiplerinden biridir. Çünkü kadınlar kendine güvenen erkeklere bayılır.

Sanatçı Karakterli Erkekler:
Hayatı olduğu gibi yaşayan erkek tipidir. Küçük sürprizler ve hediyelerle dikkat çekmekten hoşlanırlar. Sanatçı olmaları onlara karşı konulmaz bir cazibe ve karizma sunar buda kadınların bu tip erkekleri tercih etmesi için yeterlidir.

Zeki Erkekler: Her konuda bilgi sahibi olan, espri yeteneği yüksek, hazır cevap olan erkeklerdir. Karşısındakini dinlerken yaptığı yorumlar ve tavsiyelerle kadınlar için kesinlikle bir gerekliliktir. Çünkü kadınlar her zaman kendilerinden her bakımdan üstün erkelerden hoşlanırlar.

Düşünceli Erkekler:
Her bakımdan geçerli bir erkek tipidir. Öncelikle sizi sizden daha iyi düşünür. Aşırı duygusal ve centilmen erkeklerdir. Bulunduğunuz ortamdan sıkıldığınızda veya eve dönmek istediğinizde bunu siz söylemeden anlayabilir. İleriye yönelik ilişkiler genelde bu tip erkeklerden çıkar.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>