>

AŞK - CİNSELLİK

Mutluluk Elinizde

İlişki yaşamanın güzel yanları…
 
   
 
 
     

SAĞLIK

İstatistiklere göre evli çiftler evlenmeyen çiftlere göre daha uzun yaşıyor. Ayrıca evli çiftlerin mutluluk seviyeleri diğerlerine göre daha yüksek. Bekar yaşamak bir suç kesinlikle değil ama sağlığınız için daha sonra evlilik planları yapmak hayrınza olacaktır.

FIRSATLAR


Hayatlarında daha fazla aşk barındıran insanlar yeni fırsatları değerlendirme ve yeni fırsatlar yaratma konusunda yalnız insanlara göre daha başarılılar. Yanınızda sizi destekleyen biri olduğu zaman sorunlara çözümü daha kısa sürede bulursunuz ve sonucunda hedeflerinize daha çabuk ulaşırsınız.

KİŞİSEL GELİŞİM


İlişkiler bizi daha iyi ve donanımlı insanlar olma konusunda geliştirebilir. Bazen kendimiz için yapmayacağımız iyilikleri rahatlıkla sevdiklerimiz için yapabiliriz. Eğer kendinize güveniniz onun yanında tavan yapıyor ve kendinizi hep olmanız gerektiği gibi hissediyorsanız o doğru insandır!

ÜRETKENLİK

Bir partner ile yaşan insanlar daha üretken olurlar. Bazen ufak olaylar sonucunda demoralize oluruz ve vaz geçeriz ama yanımızda üzerimize titreyen biri olursa 2 çift el ile imkansız olan hedefler bile gerçek olabilir.

MUTLULUK

Romantik hava sıcaklık, umut ve mutluluk getirir. Hayattaki mutluluk durumunu romantizme endekslemek mantıklı olmazdı ama romantizmin getirdiği enerji bile sizi mutlu hissettirmeye yetecektir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>