>

AŞK - CİNSELLİK

Ona Her Şeyi Anlatmayın

Belki "Saklanacak bir şeyim" yok diye düşünüyorsunuz ama size çok doğal gelen bazı şeyler onları korkutabilir.
 
   
 
 
     

Erkeklerin çoğu, sevgililerinin evlerini ziyaret etmek için can atarlar. Ve inanmak zor olsa da amaçları yalnızca onları yatağa atmak değildir. Her insanın evi kendisiyle özdeşleşir. Evinize giren kişi sizin hakkınızda önemli bilgiler alır. Belki "Saklanacak bir şeyim" yok diye düşünüyorsunuz ama size çok doğal gelen bazı şeyler onları korkutabilir.

ESKİ SEVGİLİNİZİN ANILARI

Bir geçmişiniz olduğunu biliyorsa da, eski sevgilinizle geçirdiğiniz tatilin fotoğraflarının hala görünür bir yerde olması ona güvensizlik duygusu verir. Bu tür fotoğraflar yerine aile ve arkadaş fotoğraflarını oraya buraya koyarsanız, erkek arkadaşınıza büyük bir iyilik yapmış olacaksınız. Eğer grup fotoğraflarınız yoksa, onları kesip, eski sevgilinizin fotoğraflarını çıkartmayın. Kesik fotoğraflar orada eskide sizin için önemli bir insanın yer aldığını gösterir. Son olarak, eğer hala onun tişörtlerini kullanıyorsanız, onları ortalıktan kaldırın.

KORKUNÇ YEMEKLERE SON

Mutfağa girince tonlarca "light" ürünle karşılaşmak bir erkek için hoş bir sürpriz sayılmaz. Bu durumda kendinizle ve vücudunuzla barışık olmadığınızı düşünebilir. O güzelliğinize hayran ama bunun özel sırlara bağlı olduğunu düşünmek istemez. Kilolarınızla savaşmak yerine, kendinize iyi baktığınızı bilmek onu daha çok sevindirir. Mutfak konusunda ondan iyi puan almak istiyorsanız, dolabınızda birkaç çeşit pizza olsun.

TONLARCA KOZMETİK BULUNDURMAYIN


Güzelliğinizin doğal olduğuna inanmak ister. Her ne kadar göz kalemi ve ruj kullansanız da, güzellik sırlarınızın birkaç küçük rötuştan ibaret olduğunu düşünür. Geleneksel nemlendirici, cımbız ve göz kaleminin yanı sıra bir dolap dolusu güzellik ürünü kullandığınızı görmek istemez. Özellikle kapatıcı, göz kırışıklığını giderici, fondöten tipi ürünler onu korkutur. Bunları gördükçe ister istemez makyajsız halinizi merak eder. Eğer çok fazla makyaj malzemesi kullanıyorsanız, onları banyo tezgahının üzerinde değil, dolabınızın kapalı bir gözünde saklayın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>