>

KÜLTÜR-SANAT

Pera Müzesi “Bir Arada” Konserleri Yeni Sezona Başlıyor

Pera Müzesi güncel müzik sahnesinin güçlü kadın seslerini “Bir Arada” konserlerinde dinleyicilerle buluşturmaya devam ediyor.
 
   
 
 
     

Sezonun ilk konserinde çok yönlü sanatçı Deniz Taşar’ın sahnesine, güçlü vokaliyle Seda Erciyes konuk oluyor. 26 Ocak’ta Pera Café’de gerçekleşecek konsere katılanlar, Uzun Cuma kapsamında müzeyi ücretsiz gezebilecek.

Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesi, her ayın son cuma günü düzenlediği “Bir Arada” konserleriyle müzikseverlere, kariyerinde dikkat çeken sanatçılarla beraber olma imkânı sunuyor. Kendi müziğinin peşinde, hikâyesini anlatmak isteyen genç kadınları destekleyen bir müzik ve teknoloji girişimi olan Beats by Girlz Türkiye iş birliğinde düzenlenen konser serisinin yeni sezonu beş farklı konserden oluşuyor.

İlkbahar programı 26 Ocak Cuma günü şarkıcı, şarkı yazarı, tasarımcı ve çok yönlü sanatçı Deniz Taşar ile başlıyor. Kendine has vokal tavrı ve ses rengiyle caz sahnesine yeni bir soluk getiren Taşar’ın sahnesine; güçlü vokali, hip-hop ve cazdan ilham alan vizyonuyla tanınan Seda Erciyes konuk oluyor.

Pera Café’de gerçekleşecek konsere katılan seyirciler, Uzun Cuma kapsamında 18.00 – 22.00 arasında müzeyi ücretsiz gezme olanağı da buluyor.

Gelecek Program:

23 Şubat Cuma 19.30
Selen Gülün / Konuk: Çağıl Kaya

29 Mart Cuma, 19.30
Beats Band / Konuk: Eda Baba

26 Nisan Cuma, 19.30
Simge Pınar / Konuk: Deniz Tekin

31 Mayıs Cuma, 19.30
Gözde Öney / Konuk: Jehan Barbur

Pera Café’de ayakta gerçekleşecek “Bir Arada” konserlerinin biletleri Biletix.com’dan veya etkinlik günü Pera Müzesi resepsiyonundan alınabilir. Biletle bir şişe bira, bir kadeh şarap ya da bir adet meşrubat ücretsizdir. Pera Müzesi Dostları'na %20 indirim uygulanır.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>